HP LaserJet Pro 400 M451nw Color Laser Printer

hp-laserjet-pro-400-m451nw-color-laser-printer

تعمیر پرینتر hp

در اینجا به توضیح مدل دیگری از دستگاه لیزری رنگی مدل pro 400 M451nw  می پردازیم. شاید درابتدا بهتر باشد نکات مهمی در مورد این دستگاه را توضیح دهیم تا با توجه به کارایی این چاپگر انتخاب درستی برای خرید پرینتر داشته باشید. این پرینتر گرچه یک پرینتر رنگی است اما پیشنهاد می شود که اگر قصد چاپ اشکال را دارید و کیفیت برای شما مهم است بهتر است از پرینتر جوهرافشان استفاده کنید اما اگر چاپگر صرفا جهت پرینت نمودار و متون باشد انتخاب شما به جا است.

ابعاد و وزن این چاپگر به ترتیب ۴۱*۴۵*۳۳ سانتی متر و ۸/۲۲ کیلوگرم می باشد. ظرفیت کاست آن ۲۵۰ صفحه و سرعت چاپ این مدل پرینتر ۲۰ صفحه در دقیقه اعلام شده است و قادر به چاپ ۴۰۰۰۰ برگ در ماه می باشد.

با کمی تحقیق در می یابیم که چاپگر با توجه به توان کاری بالا توانسته در میان ادارات و شرکتها دستگاه پرطرفداری باشد. البته باید به نکات ضعف این دستگاه از قبیل عدم وجود چاپ دورو به صورت اتوماتیک اشاره نمود.

رزولوشن این دستگاه ۶۰۰*۶۰۰Dpi و پردازنده آن ۶۰۰ مگا هرتز بوده و قابلیت اتصال به شبکه و اتصالات Wi-Fi  و Ethernet می باشد.

 

hp-laserjet-pro-400-m451nw-color-laser-printer-k

مدل کارتریج  های این پرینتر۳۰۵A  بوده و قابلیت پرینت سیاه و سفید و همچنین رنگی را برای چاپ متن تا ۲۲۰۰ صفحه را دارد که البته گزارش شهرسیستم نشان می دهد که این مقدار برای عکس به مراتب پایین می آید.