دانلود درایور پرینتر hp laserjet p 1009

دانلود درایور پرینتر HP. از انواع پرینترهای رایج در بازار پرینترهای HP می باشد که از انواع متداول آن می توانیم به پرینترهای لیزری اشاره کنیم. این پرینترها

اگر شما یک HP پرینتر LaserJet P1009 در نظر دارید می توانید Print and Scan Doctor را برای Windows 10 درایور بر روی این صفحه دانلود کنید.

چاپگر HP LaserJet P1009 یک مدل فوق العاده برای سرعت چاپ آن است. این چاپگر با اتصال USB 2.0 همراه است و دارای حافظه پایه ۸ مگابایت است. ابعاد فیزیکی این چاپگر عرض (۳۴۹ میلی متر)، عمق (۲۳۸ میلی متر) ارتفاع (۱۹۵ میلی متر) و وزن کارتریج نصب شده ۵٫۲ کیلوگرم است.

این سایت به شما کمک می کند تا درایور HP LaserJet P1009 صحیح را که با سیستم عامل شما سازگار است انتخاب کنید. درایور پرینتر LaserJet P1009 برای مایکروسافت ویندوز ۳۲ بیتی – ۶۴ بیتی و Macintosh سیستم عامل.

درایور پرینتر HP LaserJet P1009 سیستم عامل های ویندوز پشتیبانی شده است

سیستم عامل های پشتیبانی شده: Windows Vista 32-bit, Windows Vista 64-bit, Windows XP 32-bit, Windows XP 64-bit
Filename Size Download
درایور برای ویندوز xp  ویندوز ویستا ۴۵۸٫۲۶ MB
درایور پایه پلاگین و اتومایتک برای ویندوز XP و ویستا ۳۲ bit.exe ۳٫۴۱ MB
درایور پایه پلاگین و بازی Host برای ویندوز XP و ویستا ۶۴ bit.exe ۳٫۶۲ MB

این چاپگر از یک کارتریج تک رنگ استفاده می کند و دارای عملکرد صفحات ۱۲۰۰ برگ با شماره مدل CB435A است. این سینی ورودی اصلی می تواند ظرفیت ۱۵۰ برگ ورق های معمول را نگه دارد. چرخه کار ماهانه این چاپگر p1009 می تواند ۸۰۰۰ ورق تنها را مدیریت کند.

چاپگر HP P1009 دارای چاپ اول خوب است و چاپ اول در ۸ ثانیه می تواند ۱۶ عدد صفحات را در یک دقیقه چاپ کند. ظرفیت خوراک اسلات این چاپگر ۱۰ ورق کاغذ و ظرفیت ظرف ۱۰۰ ظرف کاغذ است. مصرف انرژی HP پرینتر jet p1009 2.9 آمپر در حال حاضر در اتصال ۲۲۰v است. این مدل با پشتیبانی از انواع کاغذ مختلف از جمله A4، نامه حقوقی، اجرایی، A5، A6، B5 (JIS)، پاکت شماره ۱۰، پاکت DL، پاکت C5، پاکت B5، پادشاه پاکت، ۱۶K، ۸٫۵ X 13، B5، حافظه پست کارت، کارت حافظه دو پست در سرعت بسیار خوبی است.

This printer has an EconoMode which use less toner with printing it is a useful printing feature if you have printing regularly in draft mode. You can turn on this feature in your print quality settings in printer property. Download HP LaserJet P1009 driver from HP website

دانلود درایور پرینتر اچ پی مدل HP LaserJet P1009 

تعمیر پرینتر HP LaserJet P1009 

قیمت تعمیر HP LaserJet P1009 

نمایندگی تعمیر HP LaserJet P1009 

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی HP LaserJet P1009 

شارژ کارتریج اچ پی HP LaserJet P1009