پرینتر اچ پی مدل P1005

HP LaserJet P1005 Laser Printer

hp-laserjet-p1005-laser-printer

پرینتر اچ پی مدل P1005 یکی دیگر از چاپگرهای لیزری تک رنگ نمایندگی اصلی hp است که توانسته در مصارف خانگی بخصوص جایگاه مناسبی داشته باشد و همچنین در شرکتها و دفاتری که حجم متوسط ماهانه ۲۰۰۰صفحه پرینت دارند مورد استفاده قرار گیرد. پرینتر P1005 را می توان از لحاظ ظاهر و کاربرد با پرینترهای P1006 و مدل جدید تر P1102 تقریبا یکی دانست که حتی از لحاظ حجم، وزن و حتی بسیاری از قطعات یکی هستند و نکته قابل ذکر این است که در چند مدل رقیب hp یعنی نمایندگی canon می توان همین شباهتها را دید. ابعاد و وزن این پرینتر به ترتیب ۳۴۷*۲۲۴*۱۹۴میلی متر و ۵کیلوگرم می باشند.

 

نمایندگی اچ پی

شارژ کارتریج

 

سرعت پرینتر اچ پی فوق نسبت به مدلهای مشابه مقداری پایین تر می باشد و تقریبا سرعت پرینتر در دقیقه ۱۵ صفحه پرینت می باشد و می تواند چاپی معادل ۶۰۰*۶۰۰dpi را انجام دهد که این مقدار دارای رزولوشن مناسبی برای پرینت یک متن می باشد.

این چاپگر از حافظه پایین ۲مگابایتی و پردازنده ۲۶۶مگاهرتزی بهره می برد و توان کارماهانه این پرینتر به گفته نمایندگی اچ پی ۵۰۰۰صفحه می باشد. برای اتصال به رایانه در پشت پرینتر پورت USB2 قرار گرفته که با استفاده از کابل مربوط پرینتر و کامپیوتر را بهم متصل می کنیم. ظرفیت سینی ورودی این چاپگر ۱۵۰برگ می باشد که می توان برگه A4 و A5را درون آن قرار داد. رنگ این پرینتر بسیار مشابه پرینتر P1102 و سفید رنگ می باشد. دکمه پاور این پرینتر همانطور که در عکس گرفته شده می بینید در جلوی پرینتر برای سادگی کار تعبیه شده است.

 

 پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

 

hp-laserjet-p1005-laser-printer-kart

کارتریج درون این پرینتر استارتر می باشد و قابلیت پرینت متن حداکثر ۸۰۰ صفحه را دارد و کارتریج اصلی و استارد این پرینتر می تواند تا ۱۵۰۰ صفحه پرینت سیاه و سفید متن را چاپ نماید و شماره این کارتریج ۳۵A می باشد.