پرینتر اچ پی CM1415FN

HP LaserJet Pro CM1415 FN Color

hp-laserjet-pro-cm1415-fn-color

پرینتر HP مدل CM1415FN پرینتر رنگی لیزری A4 زنی می باشد که قابلیت ارسال و دریافت فکس، اسکن، کپی و پرینت را دارد و عملکردی خوب را در مصارف خانگی حجم بالا و دفاتر و شرکتهای معمولی دارد.

این پرینتر از کنترل پنل رنگی لمسی ۳٫۵ اینچی با طراحی زیبا بهره برده است. نمایشگرهای لمسی بر روی پرینترهای جوهرافشان مرسوم بوده اند که در حال حاظر این نمایشگرها را برروی پرینترهای لیزری چندکاره نیز مشاهده می کنیم.

در گذشته اولین پرینتر لیزری که این امکان را برای خود مهیا کرد مدل Dell 2355dn بود.

پرینتر CM1415FN مدل hp دارای ابعاد ۶۱۰*۴۲۴*۴۴۷ میلی متر و وزن بالای ۲۳ کیلوگرم می باشد. تعداد کاغذها و سایز کاغذهایی که می تواند درون کاست این پرینتر قرار گیرد به ترتیب ۱۵۰ برگ وA4; A5; ISO B5; ISO C5; ISO C5/6; ISO C6; ISO DL 16K; European postcard می باشد.

 

پرینت و چاپ

  • پرینت این چاپگر بصورت رنگی و سیاه سفید با سرعت چاپ ۸صفحه در دقیقه بصورت رنگی و ۱۲ صفحه در دقیقه بصورت تک رنگ مشکی با رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰ dpi می باشد.
  • پردازنده این چاپگر ۶۰۰ مگاهرتز و حافظه نگداری اطلاعات آن ۱۶۰ مگابایت است.
  • توان کار ماهانه این پرینتر۳۰۰۰۰صفحه می باشد.

 

نمایندگی اچ پی

اسکنر اچ پی

در این چاپگر برای ارسال اسکن به رایانه می توان از قسمت بالایی و ADF و همچنین قسمت شیشه ای Flat استفاده شود که رزولوشن اسکن آن ۱۲۰۰ پیکسل می باشد. همچنین کیفیت اسکن رنگی این پرینتر ۳۲bit و سایز اسکن آن ۸٫۵*۱۴ میلی متر می باشد.

کپی اچ پی

در مشاهده کپی این چاپگر و اسکن آن متوجه شباهت عملیات می شویم که از قسمت ADF و Flat امکان کپی می باشد که قابل ذکر است که معمولا برای گرفتن کپی از کتاب یا مدارک سیمی از قسمت شیشه ای و در زمان کپی گرفتن از چند برگ صفحه از قسمت ADF استفاده می شود چراکه سرعت عملیات بسیار بالاتر می رود. سرعت کپی رنگی و سیاه و سفید این پرینتر به مانند کپی گرفتن می باشد با این تفاوت که زمان اسکن صفحه را نباید در نظر گرفت.

رزولوشن این پرینتر ۶۰۰*۶۰۰ dpi و بزرگنمایی آن تا ۴۰۰درصد می باشد که می توان ۹۹صفحه تک رو را پشت سرهم کپی و چاپ نماییم.

فکس اچ پی

چاپگر اچ پی رنگی فوق از گوشی بهره نمی برد و سرعت فکس آن ۳۳٫۶kbps با رزولوشن ۲۰۳*۱۹۶ dpi  است که می توان ۲۵۰صفحه برگ فکس را درون حافظه چاپگر ذخیره نمود.

 

فروش پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

 

این پرینتر برای اتصال به رایانه از پورت شبکه و USB2 استفاده می کند که بمنظور استفاده همزمان چند رایانه مخصوصا در شرکتها کاربرد بسیاری دارد.

کارتریج رنگی پرینتر اچ پی

کارتریج های مصرفی این پرینتر از ۴رنگ آبی، زرد، قرمز و مشکی بهره برده که رنگهای اصلی طبیعت بشمار می روند که شماره آنها از ۳۲۰A-321A-322A-323A با ظرفیت پرینت ۱۰۰۰صفحه چاپ می باشد.

شارژ پرینتر اچ پی درمحل

شهر سیستم