پرینتر اچ پی مدل P1006

HP LaserJet P1006 Laser Printer

hp-laserjet-p1006-laser-printer

  • پرینتر اچ پی مدل P1006 یکی دیگر از تولیدات نمایندگی پرینترهای اچ پی است که از تکنولوژی لیزری بهره می برد و می تواند پرینت تک رنگ را با کیفیت مطلوب انجام دهد. این پرینتر توانسته با ظاهری مشابه به پرینتر ۱۰۲۰ جایگزینی مناسب برای آن باشد فقط با این تفاوت که در ۱۰۲۰ از کارتریج ۱۲A استفاده می شد که حجم تونر بیشتری داشت و در زمان شارژ کارتریج پودر بیشتری در مخزن تونرش قرار می گرفت.
  • ابعاد پرینتر P1006 بسیار مناسب و با سایز ۳۴۷*۲۲۴*۱۹۴ و وزن ۵ کیلوگرم می باشد.
  • از این پرینتر لیزری سیاه و سفید می توان در مصارف خانگی و دفاتر و شرکتهای کوچک با حجم کاری پایین استفاده شود و پرینت برگه A4 و پایین تر از آنرا با کیفیت رو به بالا از این پرینتردرخواست کرد.
  • از ویژگیهای خوب این پرینتر می توان به رنگ زیبا و منحصر خود، پشتیبانی از ویندوز ویستا، وزن و حجم پایین و صدای بسیار کم در حین چاپ کردن اشاره کرد.

نمایندگی اچ پی

شارژ کارتریج

 

پرینتر فوق دارای سرعت چاپ ۱۷صفحه پرینت در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد و از حافظه ۸مگابایتی و پردازنده ۲۶۶مگاهرتزی بهره می برد و همچنین قادر است ۵۰۰۰صفحه پرینت در ماه را به گفته نمایندگی اصلی اچ پی بگیرد که البته شهرسیستم این مقدار را زیاد دانسته چراکه عملکرد مناسب پرینتر را پایین می آورد. پرینتر P1006 از کاست مجزا بهره مند نیست و از دربی که در پایین پرینتر تعبیه شده می توان برای قرار دادن برگه استفاده کرد به صورتیکه درب را در هنگام استفاده نکردن می توان بست و زمان استفاده آنرا باز کرده و تا۱۵۰برگ A4 و A5 را بمنظور چاپ برروی آن قرار می دهیم.

 

hp-laserjet-p1005-laser-printer-kartreg

کارتریج اچ پی

در چاپگر اچ پی فوق از کارتریج ۳۵A استفاده می شود که قابلیت چاپ ۱۵۰۰صفحه پرینت متن معمولی را دارد و نکته قابل ذکر اینجاست که آیا کارتریج های دیگر را می توان برای این پرینتر تهیه کرد؟ در بعضی موارد بله. مانند کارتریج طرح ۸۵A که البته باید نیاز کاربر برای تهیه کارتریج اصلی و کارتریج طرح را مورد توجه قرار داد.