HP LaserJet 252 DW Laser Printer

hp-laserjet-252-dw-laser-printer

پرینتری رنگی HP مدل Laser 252

پرینتری رنگی HP مدل Laser 252 دارای تکنولوژی لیزر می باشد و از آن معمولا برای چاپ متنها استفاده می شود و در برخی موارد برای پرینت و چاپ اشکال استفاده می شود. سرعت چاپی که برای این پرینتر عنوان ‌شده، برابر با ۱۹ صفحه در دقیقه است که در مقایسه با پرینترهای دیگر و نسبت به قیمت این چاپگر، مقدار بالایی دارد. توان مصرف ماهانه این پرینتر برابر با ۳۰۰۰۰ صفحه است و ظرفیت کاست ورودی کاغذ این پرینتر ۱۵۰برگ می باشد و چاپگر فوق دارای قابلیت دورو زدن پرینت بصورت اتوماتیک، شبکه و Wi-Fi می باشد که برای مصارف خانگی و ادارات می تواند مدل مناسبی برای خرید باشد. از دیگر امکانات چاپگر ساخته شده فوق توسط اچ پیمی توان به صفحه نمایش رنگی ۳اینچی آن اشاره نمود و این نمایشگر توانسته استفاده کار با پرینتر را آسان ساخته است.

پرینتر لیزری رنگی فوق دارای سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به رقبای فوق دارد. ازآن جهت که بیشتر چاپگرهای لیزری از لحاظ قیمت، سرعت و کیفیت معمولاً در یکی از موارد عملکرد مناسب و خوبی دارند، قدرت این پرینتر در هر کدام از موارد گفته شده عملکرد مناسبی را دارد و برگ برنده این پرینتر محسوب می‌شود و بطور مثال در چاپگر Brother مدل HL-3170DW هر چند در زمینه کیفیت چاپ عکس ضعیف می باشد سرعت بالای پرینت آن این ضعف را چشم پوشی کرده است.

در ضمن پرینتر اچ پی مورد بحث از لحاظ ظرفیت کاغذ ورودی نسبت به رقبا دارای حجم کمتری است که در مدل رقیب برادر ۲۵۰ برگ ظرفیت کاست و در مدل اچ پی ظرفیت آن ۱۵۰ برگ می باشد. البته در قسمت دستی و همان MP نیز قابلیت قرار دادن کاغذ برای چاپ وجود دارد. این میزان از کاغذ ورودی برای مصارف خانگی و شخصی کافیست اما برای استفاده چند کاربر بصورت مشترک در محیط اداری کم می باشد.

پرینتر M252dw دارای قابلیت چاپ مستقیم از فلش مموری و سرویس های ابری Cloud مانند drop box برای چاپ متن را دارد که می توان با استفاده از کنترل پنل تعبیه ‌شده در جلوی پرینتر از اپلیکیشن‌های تحت وب hp بهره‌مند شوید. اپلیکیشن‌های تحت امکان چاپ اطلاعات از برخی از وب سایت هایی مانند Google Docs را فراهم می‌کنند. در ضمن می‌توانید با استفاده از Access Point مانند مودم‌های بی‌سیم و روتر از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت اسناد خود را چاپ کنید.

پرینتر اچ پی فوق دارای وزن ۱۲ کیلوگرم و ابعاد ۳۹۰*۴۱۶*۲۳۶ میلی متر می باشد. از این جهت می توان براحتی آنرا در گوشه ای از میز کار خود قرار داد. نصب این پرینتر همانند پرینترهای لیزری نکته‌ خاصی ندارد. برای نصب این پرینتر می بایست ابتدا کارتریج دستگاه را درون آن قرار داد و سپس CD محصول را در رایانه قرار دهید و نرم‌افزار را اجرا کرد و پرینتر را به برق زده کابل USB را به کامپیوتر وصل کرده و سپس پرینتر را روی سیستم نصب می نماییم.

سرعت چاپ این پرینتر ۱۹صفحه در دقیقه بصورت مشکی و رنگی می باشد که می تواند چاپی با کیفیت ۶۰۰*۶۰۰ دی پی آی را داشته باشد. حافظه این چاپگر ۲۵۶مگابایت و پردازنده آن ۸۰۰مگاهرتز است.

 

شارژ پرینتر رنگی اچ پی

نمایندگی پرینترهای  اچ پی

 

hp-laserjet-252-dw-laser-printer-karteg

پرینتر از ۴کارتریج

در این پرینتر از ۴کارتریج با رنگهای اصلی مشکی، آبی، زرد و قرمز با شماره کارتریج ۲۰۱A استفاده می شود که در صورت استاندارد و اصل بودن کارتریج می توانند ۱۴۰۰ صفحه پرینت رنگی و ۱۵۰۰صفحه پرینت مشکی را برای کاربر بگیرند.