HP Color LaserJet CP2025

HP Color LaserJet CP2025

پرینتر اچ پی مدل CP2025

پرینتر اچ پی مدل CP2025 از تکنولوژی لیزری و رنگی بهره می برد. این پرینتر تک کاره رنگی اچ پی ابعادی معادل ۱۲۷*۱۹۱*۱۶۰ mm و وزن ۲۳ kg را دارد و ظرفیت سینی کاغذ این پرینتر تک کاره رنگی ۳۰۰برگ می باشد.

پرینترhp فوق دارای سرعت چاپ رنگی و همچنین سیاه و سفید ۲۰صفحه در دقیقه با رزولوشن چاپ بالای ۶۰۰*۳۶۰۰ dpi و همچنین حافظه پرینت ۱۲۸ مگابایت و پردازنده ۵۴۰ مگاهرتز می باشد. این چاپگر به گفته نمایندگی اصلی اچ پی در دنیا و فروشندگان پرینتر اچ پی در ایران می تواند ۴۰۰۰۰ پرینت در ماه را انجام دهد که البته با تحقیقات به عمل امده توسط Shahrsystem این مقدار برای سلامت و عملکرد مناسب پرینتر باید حداقل به نصف کاهش پیدا کند. نکته دیگر در مورد این چاپگر صفحه نمایش ال سی دی ۱۶ کاراکتری دو خطی آن و زبان پرینتHP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript level 3 emulation;  می باشد.

در کل از این چاپگر می توان بمنظور استفاده در منازل و شرکتهایی که حجم کاری متوسط روزانه ای دارند استفاده کرد و می توانند کاربران برای ارتباط رایانه خود با پرینتر از پورت Ethernet , USB 2.0 آن استفاده نمایند.

 

HP Color LaserJet CP2025-1

کارتریج اچ پی

کارتریج اچ پی موجود در این پرینتر با چهار رنگ اصلی Black 530, Cyan 531, Yellow 532, Magenta 533 استفاده کنند که حجم تونر موجود در کارتریج های مشکی، آبی، زرد و قرمز آن قابلیت چاپ تا ۱۲۰۰ صفحه متن را داراست که در زمانیکه پرینت چاپ عکس داریم این مقدار به پرینت کمتری کاهش می یابد.