HP LaserJet Pro CP1025nw Color Printer

HP LaserJet Pro CP1025nw Color Printer

پرینتر اچ پی مدل hp1025 پرینتر لیزری رنگی تک کاره می باشد که قابلیت NWEWORK و Wi-Fi را ندارد و نمایندگی اچ پی بنا به در خواست مشتریان برای داشتن این دو امکان دست به تولید HP1025nw زده است. پرینتر CP1025NW ساخت شرکت HP می باشد و این پرینتر قابلیت استفاده از HP Eprintt را دارد و کاربران می توانند از طریق موبایل پرینت مورد نظر خود را انجام دهند و از طریق پورت شبکه با چند رایانه به پرینتر مرکز اتصال برقرار کنند. این پرینتر دارای ظاهری بسیار شکیل و رنگ سفید و کم حجم نسبت به پرینترهای لیزری رنگی دیگر می باشد و دارای تکنولوژی Instant-On و Auto off و  Auto on است که با استفاده از این امکان در مصرف برق صرفه جویی می شود که بعد از چند ثانیه پرینت نگرفتن بصورت اتوماتیک خاموش می شود و با دادن اولین دستور برای چاپ پرینتر HP مورد بحث روشن می شود.

پرینتر HP فوق قادر است ۴ صفحه پرینت رنگی در دقیقه و ۱۶ صفحه در دقیقه بصورت سیاه‌وسفید را چاپ نماید و از این رو برای مصارف پایین، سرعت مناسبی است. در این پرینتر لیزری رنگی رزولوشن چاپی معادل ۶۰۰*۶۰۰dpi وجود دارد و حافظه پرینت آن تنها ۸ مگابایت و توان کارماهانه آن ۱۵۰۰۰۰ برگ است که طبق بررسی به عمل آماده توسط شهرسیستم به منظور سلامت پرینتر حداکثر پرینت در ماه می تواند ۳۰۰۰ برگ باشد.

در کل این پرینتر با وزن ۱۲کیلوگرم و ابعاد ۴۰۰*۴۶۱*۲۵۲میلی متر را برای مصارف خانگی و دفاتر کوچک توصیه می کنیم و شرکت اچ پی در راستای راحتی نصب این پرینتر و راه اندازی آن لوازم همراهی مانندCD  نصب و راه اندازی، کابل برق، کابل USB ، دفترچه راهنمای انگلیسی را درون کارتن پرینتر قرار داده که بسیار راحت می توانیم با استفاده از پورت USB2 پشت پرینتر با کابل USB چاپگر را به رایانه نصب کنیم.

HP LaserJet Pro CP1025nw Color Printer-1

کارتریج های این پرینتر ۴عدد به رنگهای آبی، قرمز، زرد و مشکی می باشد که از یک درام مرکزی استفاده می کنند و بصورت جداگانه هر یک را می توانیم با زدن دکمه رو پنل در داخل پرینتر بچرخانیم و هریک را جلوی دستگاه قرار دهیم و خارج کنیم. ظرفیت هر کدام از کارتریج های این پرینتر ۱۰۰۰۰ صفحه می باشد که درون پرینتر از کارتریج استارتر برای شروع چاپ استفاده شده که ماکزیمم قابلیت چاپ ۵۰۰ صفحه را دارند. مدل کارتریج های این پرینتر ۱۲۶A می باشد که سریال شماره کارتریج ها ۳۱۰مشکی، ۳۱۱آبی، ۳۱۲زرد و ۳۱۳قرمز می باشند.