HP Color LaserJet CP1515N

hp-color-laserjet-cp1515n

پرینتر اچ پی مدل CP1515n

پرینتر اچ پی مدل CP1515n دارای ابعاد ۴۰۰*۴۵۴*۲۵۵ میلی متر و وزن آن ۱۸٫۵ کیلو گرم می باشد و از آنجا که این چاپگر A4 زن دارای تکنولوژی لیزر و رنگی می باشد نمی توان به این وزن و ابعاد نسبتا بالا ایراد وارد کرد و از این جهت می توان از این چاپگر لیزری رنگی برای استفاده در منازل و دفاتر با حجم کاری ماهانه ۳۰۰۰۰ برگ استفاده کرد و قابل ذکر است در علم روز دنیا و گسترش رقابت شرکتها و کمپانی های بزرگ در دنیا مانند hp, brother, canon ,… مهمترین ملاکی که برای تولید کنندگان مهم می باشد برآورده کردن نیازهای کاربران متفاوت با علایق مختلف می باشد و از این رو این چاپگر برای کسانیکه نیازمند به قابلیت هایی مانند Duplex, Wi-Fi ندارند می تواند برای خرینتر پرینتر انتخاب به جایی باشد.

پرینتر اچ پی فوق دارای سرعت چاپ رنگی ۸ صفحه در دقیقه و ۱۲ صفحه در دقیقه بصورت سیاه و سفید با رزولوشن چاپ ۶۰۰*۳۶۰۰ dpi می باشد. حافظه پرینت این پرینتر ۹۶ مگابایت و پردازنده آن ۴۵۰ مگاهرتز می باشد. همچنین این پرینتر رنگی از کاست ورودی کاغذ با ظرفیت سینی کاغذ ۱۵۰ برگی و LCD کوچک ۲خطی بمنظور نمایش صفحه  بهره می برد و برای اتصال به رایانه می توان از پورت شبکه آن برای برقرای چندین رایانه به چاپگر استفاده نمود. نکته دیگر در این پرینترزبان چاپhp PCL 6, hp postscript level 3 emulation, Hybrid print path  می باشد.

 

نمایندگی  پرینتر های اچ پی

تعمیر پرینتر اچ پی در محل

hp-color-laserjet-cp1515n-k

کارتریج  پرینتر رنگی اچ پی

کارتریج های مربوط به این پرینتر رنگی در ۴ رنگ اصلی Black CE540, Cyan CE541, Yellow CE542, Magenta CE543 است که کارتریج سیاه و رنگی آن می تواند تا ۷۵۰ صفحه بصورت متن رنگی و تک رنگ مشکی را چاپ نماید که البته برای چاپ عکس این مقدار به مراتب کاهش می یابد چراکه تونر Toner بیشتری مصرف می شود.