HP Laser jet Pro CM1415FNW Color

hp-laser-jet-pro-cm1415fnw-color

پرینتر اچ پی مدل CM1415FNW  دارای ابعاد ۶۰۸*۴۴۲*۴۴۵ میلی متر باوزن ۲۳ کیلوگرم می باشد. در این پرینتر ۱۵۰ برگ در ظرفیت سینی کاغذ آن با سایز A4وA5  قرار دارد که عملکرد خوبی را از خود در مصارف خانگی و شرکت ها نشان داده است، چرا که در این چاپگر از قابلیت شبکه و Wi-Fi  استفاده شده و میتواند همزمان ۴ عمل اصلی یک چاپگر که فکس، پرینتر، کپی و اسکن می باشد را با چاپ رنگی و تک رنگ انجام دهد.

چاپ: سرعت پرینت رنگی این چاپگر ۸ صفحه در دقیقه و سرعت چاپ سیاه و سفید آن ۱۲ صفحه در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰ Dpi  می باشد. حافظه پرینت و پردازنده مورد نظر این چاپگر به ترتیب ۱۶۰مگابایت و ۶۰۰ مگا هرتز است.از نکات مهم این چاپگر که با تحقیق شرکت شهر سیستم به عمل آمده است ۳۰۰۰۰ می باشد.

اسکن: در این چاپگر همانطور که گفته شد امکان اسکن در آن وجود دارد که قابل ذکر است عمق اسکن رنگی آن با سایز ۹*۱۴ ۳۰بیت و رزولوشن آن تا ۱۲۰۰Dpi می باشد. اسکن این چاپگر را می توان با استفاده از ADF و flatbed  انجام داد و همچنین نکته مهم در ADF آن تغذیه اتوماتیک تا ظرفیت ۳۵ برگ می باشد.

فکس: حافظه فکس این چاپگر قادر است تا ۲۵۰ برگ یا صفحه را در خود ذخیره کند و  قابلیت شماره گیری خودکار را دارد، رزولوشن فکس این پرینتر چهارکاره ۲۰۳*۱۹۶Dpi  و سرعت آن ۶/۳۳ کیلو بایت برثانیه می باشد.

کپی: این چاپگر قادر است تا ۹۹ صفحه مورد نظر را به صورت متوالی کپی نماید و از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد قابلیت بزرگنمایی دارد، سرعت کپی رنگی و سیاه و سفید این چاپگر ۸ صفحه بر دقیقه با وضوح ۶۰۰ پیکسل می باشد.

در کل از این پرینتر برای به منظور خرید پرینتر رنگی و چندکاره مناسب برای ارگانها و مصارف اختصاصی توصیه می شود.

صفحه نمایش موجود در این چاپگر رنگی و لمسی  و سایز آن ۵/۳ اینچ بوده است.

hp-laser-jet-pro-cm1415fnw-color-k

کارتریج های موجود در این پرنتر با مدلهای CE, C121A, C122A, C123A و به صورت استارتر قادرند تا ظرفیت ۷۵۰ صفحه

را به صورت رنگی و سیاه سفید متن چاپ نماید.