HP LaserJet M1132 Laser Printer

  • با توجه به نیاز مشتریان همواره سعی بر این داشته پرینترهای مختلفی از جمله جوهرافشان و لیزری را با قابلیت تک کاره بودن یا چندکاره بودن به بازار عرضه کند و خود را از رقبایی مانند ، و عقب نیاندازد.
  • لیکن پرینترهایی با حجم کاری پایین، بالا و متوسط را با قابلیت چندکاره بودن و تک کاره بودن رنگی و سیاه و سفید تولید می کند که تنوع در ساخت این محصول بتواند تمامی مشتریان را راضی نگه دارد.
  • تولید شرکت HP توانسته پاسخگوی بسیاری از مصرف کنندگان خانگی و ادارات کوچک با حجم کاری پایین باشد. این می باشد که قابلیت پرینت، اسکن و کپی در قسمت flatbed را دارا می باشد.

پرینتر M1132

  • دارای حالت Sleep’ Auto on, Auto off’ می باشد و در زمانیکه از پرنت، کپی و اسکن استفاده نمی شود پرینتر در حالت خاموش می رود و برق بسیار کمتری مصرف می کند. ابعاد اندازه گیری شده در این پرینتر ۴۱۵*۲۶۵*۲۵۰میلی متر و وزن آن تنها ۶کیلوگرم می باشد.
  • در جلوی پرینتر  LCDبسیار کوچک و تک خطی وجود دارد که در زیر آن ۳عدد LED برای هشدار و ۲ دکمه Stop قرمز رنگ و Start سبز رنگ قرار گرفته و در روبروی LCD 3 دکمه تنظیمات سایز کپی، میزان روشنایی و تاریکی تصویر کپی و جواستیک بالا و پایین قرار دارد.
  • پرینتر M1132دارای قابلیت اسکن، پرینت و کپی می باشد و می تواند تا برگه A4 را برای عملیات چاپ در سینی ورودی با ظرفیت ۱۵۰برگ قراردهد. کاست این پرینتر برروی دستگاه نصب شده است و مانند پرینترهای سخت کار نمی باشد.
  • توان کار ماهانه این پرینتر۸۰۰۰صفحه می باشد که بنظر شهرسیستم نباید از این پرینتر انتظار چاپ ماهانه بیش از ۲۰۰۰برگ را داشت. پردازنده این پرینتر نسبت به پرینترهای هم رده خود ۲۰۰مگاهرتز پایین تر بوده و ۴۰۰مگاهرتز می باشد. حافظه این چاپگر تنها ۸مگابایت است و برای مصارف خانگی و دفاتر کوچک با حجم کاری پایین توصیه می شود.

کپی

  • سرعت کپی این پرینتر۱۸ صفحه در دقیقه و رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد که ۲۵تا۴۰۰درصد قابلیت بزرگنمایی کپی را دارد و می تواند ۹۹صفحه را پشت سرهم کپی کند. در این پرینتر از ADF برای تغذیه اتومات استفاده نشده و تنها قسمت شیشه ای برای کپی وجود دارد.

پرینت

  • سرعت پرینت این دستگاه مانند کپی آن ۱۸صفحه در دقیقه می باشد و می تواند با حافظه ۸مگابایتی خود چاپی معادل با ۱۲۰۰*۶۰۰پیکسل را انجام دهد. زبان چاپ این است.

اسکن

  • سرعت چاپگر فوق را نمی توان تخمین زد چراکه در این پرینتر تنها قسمت flatbed وجود دارد و قسمت تغذیه اتوماتیک وجود ندارد، اما در کل سرعت اسکن این را می تواند ۲۰ثانیه اندازه گرفت. کیفیت و عمق تصویر اسکن شده توسط اسکنر آن ۲۴ بیت و رزولوشن دیجیتال اسکن آن ۱۹۲۰۰پیکسل و رزولوشن اپتیکال آن ۱۲۰۰*۴۸۰۰dpi می باشد که می تواند تصویری با سایز ۲۱۶*۲۹۷ میلی متر را اسکن نماید.

 

کارتریج 85A

کارتریج ۸۵A

شرکت شهرسیستم این پرینتر ۳کاره را تکمیل یافته می داند چراکه ساخت این ۲دستگاه تقریبا مشابه یکدیگر بوده و از یک Laser, fusing, cartridge یکسان بهره می برند. از این رو کارتریج این پرینتر نیز مانند می باشد و شماره آن است و توانایی چاپ ۱۲۰۰صفحه پرینت را دارد. اولیه این پرینتر چندکاره لیزری استارتر بوده و تنها قابلیت پرینت ۶۰۰صفحه را دارد. قابل ذکر است که مقدار گفته شده توسط شهرسیستم برای تعداد صفحه ای که چاپگر قادر است با استفاده از کارتریج خود چاپ کند با رزولوشن متوسط و متن غیر بولد شده است و در غیراینصورت تعداد صفحات کاهش پیدا می کند. بطور مثال یک عکس تنها می تواند تا ۲۰برابر نسبت به متن پودر مصرف کند.

HP LaserJet M1132 Laser Printer

پرینتر سه کاره اچ پی

مدل M1132

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *