HP LaserJet Pro 300 color MFP M375nw

hp-laserjet-pro-300-color-mfp-m375nw

پرینتر اچ پی

پرینتر M375nw مدل کوچک شده پرینتر M475dn است، این پرینتر نسبت به پرینتر فوق دارای سرعت کمتر معادل با ۱۸ صفحه پرینت رنگی و سیاه سفید در دقیقه می باشد. ابعاد و وزن این پرینتر به ترتیب ۴۲*۴۹*۵۰ سانتی متر و ۵/۲۸ کیلوگرم می باشد. از  پرینتر فوق می توان برای ارسال  ودریافت فکس با ۶/۳۳ کیلوبایت درثانیه، کپی رنگی و سیاه سفید ۱۸ صفحه در دقیقه، اسکن با کیفیت رنگی ۲۴ بیت، ۱۸ صفحه در دقیقه به صورت تک رنگ و رنگی با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰Dpi استفاده نمود.

پرینتر اچ پی نامبرده دارای ظرفیت ۵۰ برگ در قسمت MP یا همان دستی کاغذ و ظرفیت ۲۵۰ برگ در کاست اصلی پرینتر است. همچنین از حافظه پرینت ۱۹۲ مگابایت و پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز بهره می برد، به گفته شرکت شهر سیستم و نمایندگی اصلی اچ پی توان کار ماهانه تخمین زده شده برای این چاپگر۳۰۰۰۰ صفحه می باشد.

اسکن این چاپگر را می توان با استفاده از تغذیه اتوماتیک ADF و Flatbed  با رزولوشن۱۲۰۰Dpi  و سایز اسکن ۳۵۶*۲۱۶ میلی متر انجام داد. رزولوشن کپی و فکس این چاپگر تا ۳۰۰*۳۰۰Dpi امکان پذیر است و بزرگنمایی کپی آن را می توان از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد و تا ۹۹ برگ کپی انجام داد. حافظه فکس این چاپگر قادر است تا ۲۵۰ برگ را در خود ذخیره نماید و فایل مورد نظر را برای ۱۲۰ مقصد به صورت متوالی ارسال کند.

در کل از این پرینتر می توان برای استفاده در شرکتها با حجم کاری متوسط استفاده نمود و قابل ذکر است در این پرینتر از صفحه نمایش لمسی و رنگی ۵/۳ اینچی استفاده شده و همانطور که از پسوند اسم این پرینتر معلوم است علاوه بر ارتباط آن از طریق رایانه با پورت Ethernet  نیز قابل استفاده می باشد.

نکته حائز اهمیت در این چاپگر تعبیه فلش مموری بر روی بدنه این پرینتر می باشد که می توان تمامی مطالب و اشکال مورد نظر را بر روی فلش مورد نظر ذخیره کرده و بعد از اتصال آن به پرینتر چاپ مورد نظر را با کیفیت مطلوب و به سادگی چاپ نمود.

hp-laserjet-pro-300-color-mfp-m375nw-k

کارتریج اچ پی

خرید کارتریج HP305A  را می توان به منظور استفاده در این پرینتر انجام داد که قابل ذکر است مدل های موجود در بازار قادر هستند از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ صفحه پرینت را برای کاربر چاپ کنند. ضمنا کارتریج های استفاده شده در این چاپگر با رنگهای زرد، آبی، قرمزو مشکی می باشند.