HP Color LaserJet CP1518

hp-color-laserjet-cp1518

پرینتر تک کاره رنگی مدل CP1518

پرینتر تک کاره رنگی مدل CP1518 از تکنولوژی لیزر برای چاپ فایل موردنظر با سایز برگه A4, A5, A6, B5 استفاده می کند که می توان تا ۱۲۵ برگ را د ر کاست ورودی کاغذ این چاپگر قرار دهیم. این پرینتر اچ پی لیزر رنگی دارای سرعت پرینت سیاه و سفید ۱۲ صفحه در دقیقه و ۸ صفحه در دقیقه بصورت چاپ رنگی با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل می باشد. این چاپگر از حافظه پرینت ۹۶ مگابایتی و همچنین از پردازنده ۴۵۰ مگاهرتزی استفاده می کند و توان کار کرد ماهانه ای که توسط نمایندگی پرینتر اچ پی برای این چاپگر تعریف شده است ۳۰۰۰۰ صفحه پرینت تخمین زده است که البته شهرسیستم این مقدار را برای این تک کاره بالا دانسته و برای استفاده بهینه و عمر مفید پرینتر توصیه می شود این مقدار را برای چاپ عکس و یا متن مورد نظر حداقل تا نصف کاهش دهیم.

پرینتر اچ پی فوق دارای وزن و ابعاد به ترتیب ۱۸٫۵ kg و ۳۹۹*۴۵۳*۲۵۴ mm می باشد و از یک صفحه نمایش ال سی دی دو خطی بهره می برد و همچنین برای اتصال چاپگر به پرینتر می توان از پورت USB 2.0 و Ethernet استفاده نمود. نکته حائز اهمیت در این چاپگر ظاهر تقریبا کلاسیک این چاپگر با رنگ روشن می باشد که برای مصارف خانگی و ادارای که سرعت بسیار بالایی را نیاز ندارند می تواند برای خرید پرینتر اچ پی لیزری رنگی انتخاب مناسبی باشد.

 

نمایندگی اچ پی

تعمیر پرینتر اچ پی

hp-color-laserjet-cp1518-k

 

کارتریج های اچ پی

کارتریج های اچ پی موجود در این پرینتر با ۴ رنگ اصلی مشکی، آبی، زرد، قرمز با شماره CE540, CE541, CE542, CE543 به بازاز برای خرید کارتریج این مدل ارزه می شود و در این مدل کارتریج برای هر کدام از تونرها از یک درام و مگنت مجزا استفاده می شود. در کارتریج تونر مشکی و رنگی این مدل قابلیت چاپ تا ۷۵۰ صفحه امکان پذیر است که البته نکته مهم اینجاست که اگر کیفیت متن کاهش یا افزایش یابد و به عکس تبدیل شود این مقدار پرینت قابل تغییر می باشد.