HP Pro300 Color MFP M375nw

hp-pro300-color-mfp-m375nw

نمایندگی اصلی اچ پی در دنیا هر ساله پرینترهای متفاوتی را با امکانات متعدد روانه بازار می کند از این رو با توجه به خواسته مشتریان و رقبای خود مانند برادر، کنون و سامسونگ سعی در ساخت پرینترهایی با قابلیت فراران دارد و بدین منظور پرینتر HP مدل Pro300 M375 رنگی لیزری چند کاره را با داشتن NETWORK و Wi-Fi را به بازار عرضه کرده است. این پرینتر عملیات فکس، کپی، اسکن و پرینت را بصورت رنگی و سیاه و سفید انجام می دهد.

پرینتر Pro300 MFP M375nw دارای توان ۳۰۰۰۰ برگ کارکرد ماهانه می باشد که به گفته شرکت شهرسیستم ماکزیمم پرینتی که در ماه می توان از این پرینتر گرفت و لطمه ای به سلامت پرینتر نزند ۱۲۰۰۰ صفحه پرینت می باشد. این پرینتر از پردازنده ۶۰۰مگاهرتزی و حافظه ۱۹۲مگابایتی بهره می برد و قابلیت چاپ برروی کاغذ A4 را دارد. این پرینتر دارای ظرفیت دستی کاغذ تا ۵۰ برگ و ظرفیت سینی کاغذ تا ۲۵۰برگه می باشد که در زمان پرینت می توانیم تنظیمات آنرا در قسمت Properties بر روی Auto یا Manual و cassette کلیک کرده و برای اینکه زمان پرینت گرفتن پرینتر از کدام قسمت کاغذ را بکشد تنظیم کرده و الویت کشیدن برای کاغذ را از کدام قسمت قراردهیم.

 

تعمیرات تخصصی پرینتر رنگی

تعمیرات پرینتر در محل

پرینتر لیزری HP مدل pro300 M375

دارای LCD بسیار زیبا و شکیل رنگی می باشد که ۳٫۵اینچ سایز آن است و این ال سی دی تاچ می باشد که می توان با استفاده از لمس کردن تنظیمات پرینتر و همان چاپگر HP را تغییر داد. این LCD جلوی این پرینتر قرار گرفته و ظاهری زیبا به این پرینتر سختکار بخشیده است.

این پرینتر دارای تغذیه اتوماتیک ADF می باشد و می توان کاغذ مورد نظر برای چاپ مجدد برای کپی و ارسال فکس یا اسکن را در آن قسمت قرار دهیم و درصورت تعداد بالای چاپ بسیار موثر و مفید می باشد چراکه سرعت و سهولت کار را بالا می برد. این پرینتر دارای دو پورت در قسمت پشت پرینتر برای اتصال به رایانه می باشد که این دو پورت عبارتند از پورت USB2 و پورت Ethernet.

همچنین پورت دیگری در جلوی پرینتر وجود دارد که توسط این پورت می توان فلش مموری را به آن وصل کرد و اطلاعات مورد نظر را اسکن و در آن ذخیره کنیم و در ضمن می توان پرینت مورد نظر را از فلش مموری به پرینتر انتقال داده و چاپ لازم را انجام دهیم. از دیگر قابلیتهای این پرینتر می توان به HP e Print، HP wireless direct printing، Apple Air Print اشاره کرد.

 

 

پرینتر

سرعت پرینت مشکی در این چاپگر ۱۸صفحه در دقیقه می باشد که سرعت پرینت رنگی آن مقداری پایین تر می باشد و این پرینتر می تواند با رزولوشن و کیفیت ۶۰۰*۶۰۰dpi چاپ موردنظر را انجام دهد. زبان های پرینت این چاپگر HP PCL 6, HP PCL 5c هستند.

 

کپی

سرعت کپی سیاه و سفید و رنگی این پرینتر نیز مانند سرعت پرینت ۱۸صفحه در دقیقه می باشد و رزولوشن آن مانند اکثر پرینترهای اچ پی ۳۰۰*۳۰۰dpi می باشد و کاربر می تواند از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد کپی مورد نظر را بزرگتر کند و در قسمت کپی پرینتر می توان تا ۹۹صفحه پشت سرهم را کپی کرد. برای کپی گرفتن می توان از قسمت بالای شیشه و ADF استفاده کرد.

 

اسکنر

سایز اسکن این پرینتر ۲۱۶*۳۵۶ میلی متر است. عمق یا کیفیت اسکن رنگی گرفته شده از این چاپگر ۲۴بیت و رزولوشن اپتیکال اسکنر آن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ دی پی ای می باشد و اسکن را از طریق Flatbed و ADF می تواند انجام دهیم.

 

فکس

سرعت فکس این پرینتر ۳۳٫۶ کیلو بیت در ثانیه و رزولوشن فکس آن مانند کپی ۳۰۰*۳۰۰dpi می باشد. حافظه فکس این چاپگر ۲۵۰صفحه می باشد و می تواند فکس را به سرعت به ۱۲۰شماره متفاوت یکجا ارسال کند.

 

 

 

نمایندگی پرینتر رنگی اچ پی

شارژ کارتریج رنگی hp

 

hp-pro300-color-mfp-m375nw-kart

 

کارتریج ۳۰۵A

در این پرینتر ۴عدد کارتریج به رنگهای اصلی مشکی، آبی، زرد و قرمز وجود دارد و شماره این کارتریج ها ۳۰۵A می باشد. حجم پودر در این کارتریج ها می تواند تا ۲۵۰۰صفحه پرینت را پاسخگو باشد که در مورد کارتریج مشکی حجم پودر مقداری نسبت به کارتریجهای رنگی بیشتر می باشد و می تواند تا ۳۵۰۰صفحه پرینت را جوابگو باشد.

 

شهر سیستم