HP Pro CP1025 Color Laser Printer

 
پرینتر cp1025 hp

پرینتر رنگی اچ پی

مدل CP1025

پرینتر HP مدل CP1025 پرینتری لیزری با قابلیت پرینت رنگی مخصوصا برای چاپ عکس، کارهای گرافیکی و بروشورها می باشد. پرینتر CP1025ساخت شرکت HP می باشد که در مقایسه با پرینترهای لیزری رنگی موجود در بازار قیمت مناسبی دارد که برای مصارف خانگی و شرکتها با پرینت متوسط توصیه می شود.

سرعت پرینت رنگی در این پرینتر تقریبا ۵برگ در دقیقه می باشد و سرعت پرینت سیاه و سفید در این پرینتر ۱۵ برگ در دقیقه می باشد.

کیفیت پرینت این مدل پرینتر شرکت HP کیفیتی معادل ۶۰۰ در۶۰۰ DPI را دارا می باشد.

در این مدل از پرینتر از پورت USB2 استفاده شده است.

از مدل های مشابه این پرینتر می توان به پرینتر لیزری رنگی Canon مدل LBP7018c اشاره کرد که می توان کارتریج های یکدیگر را باهم جابجا کرد.

 

پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

 

پرینتر HP مدل CP1025 قابلیت پرینت A4 و A5 را دارد و دارای ظرفیت سینی کاغذ ۱۲۰ برگ می باشد. توان کارکرد ماهانه این دستگاه ۱۵۰۰۰ صفحه بصورت استاندارد می باشد. پرینتر لیزری رنگیHP مدل CP1025 دارای وزن ۱۲ کیلوگرم و ابعاد ۴۰۰*۴۶۲*۲۵۲ می‌باشد که البته این ابعاد و وزن برای پرینترهای لیزری و مخصوصا رنگی متداول می باشد.

 

 

نمایندگی پرینتر اچ پی

شارژ کارتریج

cp1025 کارتریج

 

پرینترHP مدل CP1025  دارای چهار کارتریج می‌باشد که از ۴رنگ اصلی تشکیل شده اند، این رنگها شامل کارتریج مشکی CP310، کارتریج آبیCP311، کارتریج زرد CP312 و کارتریج قرمز CP313 می باشد. مقدار ظرفیت پرینت برای هر یک از کارتریج ها ۱۰۰۰ صفحه پرینت می باشد.

 

شهر سیستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *