HP M402d LaserJet Pro Printer

پرینتر سختکار

hp-laserjet-pro400-m451dn

  • پرینتر HP مدل LaserJet Pro M402d HP در رده یکی از سختکارترین و قدرتمندترین پرینترهای ساخت نمایندگی اصلی اچ پی قرارگرفته و همچنین از لحاظ سرعت در مقایسه با پرینترهای Laser jet  دیگر سرعت پرینت بسیار بالایی دارد و زمان لازم برای بیرون آمدن اولین صفحه پرینت شده ۶٫۵ ثانیه می باشد.
  • این پرینتر لیزری سیاه و سفید hp دارای قابلیت Duplex بصورت اتومات است تا با استفاده از آن در زمان پرینت گرفتن و مصرف کاغذ صرفه جویی شود و در حد نصف کاهش پیدا کنند.
  • در این پرینتر از تکنولوژی لیزر استفاده می شود و می توان از آن پرینت سیاه و سفید در سایزهای برگه A4,A5,A6,Letter,legal پرینت گرفت.
  • زبان چاپ این پرینتر HP PCL 5, HP PCL 6, HP postscript level 3 emulation می باشد و حافظه این پرینتر ۱۲۸ مگابایت در DRAM و NAND Flash است.
  • پردازنده آن ۱۲۰۰مگاهرتز می باشد که این پرینتر در مقایسه با اکثر پرینترها دارای پردازنده بسیار قوی است.
  • توان کارماهانه این چاپگر ۸۰٫۰۰۰صفحه پرینت می باشد که تحقیقات به عمل آمده توسط شهرسیستم تعداد پرینتی که برای این چاپگر بررسی کرده است را ماکزیمم ۴۰٫۰۰۰صفحه بوده که با این مقدار آسیبی به پرینتر نمی رساند.

 

تعمیرات تخصصی پرینتر

تعمیرات پرینتر در محل

 

 

در این پرینتر کاست بزرگی برای ورودی کاغذ با ظرفیت ۳۵۰برگ تعبیه شده و همچنین در قسمت دستی و Manual کاربر می تواند۱۰۰برگ را در آن قسمت قرار دهد. در جلوی این پرینتر از یک پورت USB برای فلش مموری استفاده شده که می توان پرینت مورد نظر را از فایل درون فلش مموری به روی کاغذ انتقال دهیم.

در کل از این پرینتر برای شرکتها و مراکزی که برای پرینت آنها سقفی لحاظ نشده و روزانه پرینت بالایی برای چاپ دارند این مدل پرینتر لیزری سیاه و سفید اچ پی دستگاه بسیار مناسبی می باشد و باید در نظر داشت سرعت این پرینتر قابلیت چاپ ۴۰صفحه در دقیقه با رزولوشن و کیفیت ۱۲۰۰dpi دارد و ابعاد و وزن آن به ترتیب ۲۱۶*۳۷۱*۳۸۱میلی متر و ۱۴ کیلوگرم می باشد. در این چاپگر از پورت USB 2.0  و پورت Ethernet استفاده شده است که برای اتصال به رایانه استفاده می شود. این پرینتر از ظاهری زیبا و مستطیل شکل استفاده شده که از یک LCD دوخطی با نور کوچک پس زمینه بهره می برد.

 

 

نمایندگی پرینتر اچ پی

شارژ کارتریج hp

 

hp-m402d-laserjet-pro-printer-k

کارتریج ۲۶A

کارتریج این پرینتر از ۲نوع High Capsity و Standard  می باشد که مدل ۲۶X توانایی ۹۰۰۰ صفحه پرینت و مدل ۲۶A قابلیت چاپ ۳۰۰۰ صفحه پرینت را دارد.

تعمیر پرینترهای hp
تعمیر پرینترهای hp در محل
نمایندگی تعمیرات پرینترهای hp
تعمیر پرینترهای اپسون
تعمیر پرینترهای کانن
تعمیرات پرینترهای سامسونگ
دانلود آموزش تعمیر پرینترهای hp
تعمیر پرینترهای اپسون در محل