HP LaserJet P2055DN Laser Printer

 

hp-laserjet-p2055dn-laser-printer

پرینتر تک کاره و تک رنگ لیزری hp مدل p2055dn یکی دیگر از محصولات نمایندگی hp می باشد که توانسته جمع بزرگی از کاربران را برای استفاده از خود علاقه مند سازد.

این پرینتر دارای ظاهری ساده و کیفیت ساخت بالا توانسته با کارایی های بالای خود با پرینترهایی مانند Samsung مدل ۲۸۵۱dn و Brother مدل HL-5340 رقابت کند.

در مقایسه مدل HP می توان گفت دارای چاپ متن بسیار قدرتمند است اما در چاپ عکس یا نمودار نسبت به Samsung ضعیف تر می باشد.

 

پرینتر HP مدل P2055DN دارای قابلیت شبکه شدن و دورو زدن پرینت می باشد و می تواند ۲۵۰برگ را در کاست ورودی کاغذ خود جای دهد و می توان به سینی کاغذ این پرینتر کاست دیگری را اضافه کرد و ۵۰۰برگ دیگر ظرفیت کاست ورودی را ارتقا داد و به ۷۵۰برگ رساند و از طرف دیگر در این پرینتر قابلیت MP و تغذیه دستی وجود دارد که کاربر می تواند تا ۵۰برگ را برروی آن قرار دهد و پرینت خود را انجام دهد که معمولا از این قسمت برای پرینت چک یا سایز A5 استفاده می شود.

پرینتر اچ پی فوق دارای ابعاد ۳۶۵*۳۶۸*۲۶۸ میلی متر، وزن ۱۱ کیلوگرم و رنگ سفید است که دارای حافظه ۶۴مگابایت، پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز و توان کاری بالای ۵۰۰۰۰صفحه پرینت در ماه می باشد که طی بررسی بعمل آمده توسط شرکت شهرسیستم هیتر و لیزر این دستگاه تا ۱۵۰۰۰صفحه چاپ در ماه را به راحتی پاسخگو است و برای آسیب ندیدن پرینتر بهتر است تا ماکزیمم ۱۵۰۰۰صفحه پرینت گرفته شود.

 

تعمیرات تخصصی پرینتر

تعمیرات پرینتر در محل

 

رزولوشن چاپ این پرینتر ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi و سرعت پرینت چاپگر ۳۳صفحه در دقیقه می باشد.

بمنظور نصب و راه اندازی پرینترHP P2055dn  می بایست پرینتر را از کارتن خارج کرد و برچسب های پلمپ شده روی دستگاه را کند و پرینتر را برروی ۱جای مناسب قرار دهیم و کابل برق پاور آن را به پشت پرینتر و دو شاخه آن را به پریز برق متصل کرد و دکمه ON پرینتر را روشن کرد،

حال کابل USB را به پورت USB2 پشت پرینتر و طرف دیگر آن را به کامپیوتر متصل کرده و سپس CD نصب برنامه درایور را برروی سیستم رایانه نصب می کنیم و بعد از آن با قرار دادن برگه در کاست پرینتر می توانیم پرینت لازم را به راحتی چاپ کنیم. قابل ذکر است از این پرینتر می توان برای استفاده از چند سیستم استفاده کرد.

با استفاده از قابلیت NETWORK در این پرینتر چند کاربر از آن استفاده کنند و در ضمن با استفاده از Duplex می توان در مصرف وقت و کاغذ صرفه جویی نمود. این پرینتر دارای یک عدد ال سی دی کوچک می باشد که نمایش عملیات کار دستگاه را برعهده دارد.

 

نمایندگی پرینتر اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

hp-laserjet-p2055dn-laser-printer-05a

 

کارتریج HP 05A

کارتریج HP 05A کارتریجی است که درون این پرینتر قرار دارد و می تواند ۲۳۰۰ صفحه را پرینت کند که این مقدار برای چاپ متن بوده و کارتریج اولیه دستگاه استارتر می باشد.