HP LaserJet M1536DNF Laser Printer

hp-laserjet-m1536dnf-laser-printer

نمایندگی اچ پی در راستای ساخت چاپگرهای با کیفیت بالا و پرینترهایی که به بازار ارائه می کند پرینتر چندکاره مدل Laser Jet M1536dnf را با بهترین ساخت و کیفیت روانه بازار کرده است و در این چاپگر امکان پرینت دو رو برای استفاده بهینه از کاغذ وجود دارد که همینطور در اتلاف زمان نیز صرفه جویی می شود. اندازه و سایز این چاپگر ۳۵*۷۸*۴۴ سانتی متر و وزن آن ۱۲ کیلوگرم است و می تواند چهار کار پرینت، اسکن، چاپ و فکس را به نحو احسنت انجام دهد.

پرینتر اچ پی مورد نظر دارای ظرفیت کاست ورودی ۲۵۰ برگ کاغذ و ظرفیت ۳۵ برگ برای ADF را داراست. در این پرینتر امکان ارسال فکس و دریافت فکس و همچنین پرینت، اسکن و کپی دارا می باشد و چاپگر مربوطه می تواند عملیات گفته شده را بصورت لیزری و سیاه سفید انجام دهد که البته در مورد اسکن آن رنگی می باشد. شرکت چاپ پرینتر فوق ۲۵ صفحه در دقیقه با وضوح ۶۰۰*۶۰۰dpi و حافظه پرینت و پردازنده به ترتیب ۱۲۸ مگابایت و ۵۰۰هرتز می باشد. نکته قابل توجه در مورد پرینت ماهانه این چاپگر ۸۰۰۰ صفحه چاپ آن در هر ماه می باشد. پرینت دورو این چاپگر بصورت اتوماتیک می باشد.

اسکن این پرینتر از طریق ADF, Flatbed با رزولوشن اپتیکال ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi و رزولوشن دیجیتال ۱۹۲۰۰dpi امکان پذیر است و همچنین کیفیت اسکن آن مانند اکثر پرینترها ۲۴ بیت و سرعت اسکن آن ۱۵ صفحه در دقیقه تا تعداد ۳۵ برگ در ADF را دارد.

سرعت کپی این چاپگر لیزری سیاه و سفید مانند کپی آن ۲۵ صفحه در دقیقه با وضوح ۶۰۰dpi می باشد و همچنین می تواند از ۵۰ تا ۲۰۰ درصد را بزرگنمایی کند و تا ۹۹ برگ می تواند حداکثر بصورت متوالی کپی نماید.

سرعت فکس این چاپگر چندکاره ۳۳٫۶ kbps و رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰  پیکسل است که می تواند یک صفحه را در ۳ ثانیه فکس نماید. حافظه فکس این چاپگر این امکان را دارد تا ۴۰۰ صفحه را در RAM خود نگهداری کند و همچنین دارای شماره گیر خودکار می باشد.

از این پرینتر می توان برای چاپ در متون صنعتی و منازل استفاده کرد و این چاپگر از ال سی دی ۲ خطی بهره می برد و اتصال آن با رایانه توسط پورت Ethernet , USB2.0 می باشد.

hp-laserjet-m1536dnf-laser-printer-k

نوع کارتریج یا تونر پرینتر hp فوق از شماره ۷۸A استفاده می کند که می تواند ۲۱۰۰ صفحه پرینت بصورت متن را با کیفیت مطلوب و تک رنگ چاپ نماید.