HP Office jet K7103 Laser Printer

hp-office-jet-k7103-laser-printer

پرینتر hp مدل K7103

 

از سری پرینترهای جوهرافشان های ۷۱۰۰ ساخت نمایندگی اصلی فروش شرکت اچ پی می باشد. این چاپگر بمنظور استفاده در منازل و دفاتر با حجم پایین کاری تولید شده است.  پرینتر رنگی جوهرافشان فوق دارای قابلیت چاپ تا اندازه کاغذ A3 را دارد و می توان از آن برای چاپ عکس استفاده کرد. سرعت پرینت این چاپگر ۲۵ صفحه پرینت بصورت تک رنگ و ۲۰ صفحه در دقیقه بصورت رنگی است که با رزولوشن پرینت ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi و در حالت پیشرفته رزولوشن ۴۸۰۰*۱۲۰۰ dpi توانسته کیفیت مطلوبی داشته باشد. توان کارماهانه اعمال شده توسط shahrsystem تقریبا ۵۰۰۰ صفحه در ماه است.

چاپگر فوق دارای یک کاست ورودی کاغذ با ظرفیت ۱۵۰ برگ و کاست خروجی کاغذ با ظرفیت ۱۰۰ برگ بهره می برد. برروی شاسی این پرینتر جوهرافشان دکمه های Cancel, Resume, Power قرار دارد. اتصال این چاپگر از رایانه به پرینتر توسط پورت USB2.0 و Parallel Port پشت این چاپگر ممکن است. حافظه و پردازنده این پرینتر به ترتیب ۳۲ مگابایت و ۹۶ مگاهرتز می باشد. دمای مناسب برای استفاده پرینتر جوهرافشان اچ پی مربوطه ۵ تا ۴۰ درجه سانتی گراد بوده است. وزن این پرینتر ۱۰٫۵ کیلوگرم و ابعاد آن ۶۸۴*۵۶۳*۳۲۴ میلی متر است. از قابلیت ویژه این پرینتر چاپ دورو اتومات Duplex است.

 

کارتریج اچ پی

پرینتر اچ پی فوق از چهار کارتریج مجزا با رنگ های آبی، قرمز، زرد و مشکی استفاده می کند. این کارتریج ها در حالت پرینت گرفتن عکس قابلیت رسیدن به ۶ عدد می باشد و شماره این کارتریج ها ۱۳۰ و ۱۳۴ می باشد و کارتریج مشکی ۱۳۰ دارای قابلیت چاپ ۸۵۰ صفحه و کارتریج های رنگی آن قابلیت ۵۵۰ صفحه پرینت می باشد.