HP LaserJet P4014 Laser Printer

HP LaserJet P4014 Laser Printerپرینتر اچ پی P4014

  • نمایندگی پرینترهای HP همواره سعی داشته اند نیاز و تقاظای اکثریت و یا شرکتهای بزرگ را فراهم سازند و از آن جهت ارگانهای بزرگ که به دنبال پرینتری سخت کار و قدرتمند می باشند شرکت اچ پی پرینتر قول پیکر دیگری بنام P4014 را به بازار عرضه کرده است و این پرینتر تک کاره لیزری و تک رنگ می باشد که دارای ابعاد و وزن بالای به ترتیب ۴۲۰*۴۵۰*۳۹۳ میلیمتر و ۲۶کیلوگرم است و با توجه به ظاهر بزرگ پرینتر، کیفیت ساخت و ظرفیت پرینت ان بسیار بالا می باشد.
  • این پرینتر سختکار Hp دارای توان بسیار بالای ۱۷۵٫۰۰۰صفحه پرینت می باشد که در اینجا حتی به گزارش و تحقیق شرکت شهر سیستم ماهانه می توان تا ۱۲۰٫۰۰۰صفحه را پرینت گرفت یعنی معادل ۴٫۰۰۰صفحه پرینت در روز. که این مقدار به راستی پاسخگوی اکثریت یا تمامی مراکز بزرگ می باشد.
  • سرعت پرینت این چاپگر HP 43صفحه پرینت در دقیقه و ظرفیت کاست ورودی کاغذ آن یک بسته کاغذ A4 می باشد که معادل ۵۰۰برگ کاغذ و تنها کافیست شما ۱بار پک باکس کاغذ را باز کنید و داخل سینی کاغذ پرینتر قرار دهید.
  • در قسمت MP و همان سینی دستی ورودی کاغذ می توان ۵۰ برگ را در آن برای چاپ قرار داد که معمولا برای پرینت گرفتن چک از آن قسمت استفاده می شود.
  • پرینتر اچ پی فوق از پردازنده باورنکردنی ۵۴۰مگاهرتز و حافظه پرینت بالای ۹۶۰ مگابایت بهره می برد و همچنین رزولوشن پرینت سیاه و سفید این چاپگر ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi است. در این پرینتر برای گرفتن پرینت دورو باید به نمایندگیhp جداگانه سفارش داد که آنرا به صورت آپشن جداگانه برای پرینتر قرارداده است. این پرینتر برای اتصال به رایانه از طریق پورت USB2 متصل می شود.
  • لوازم همراه پرینتر کابل برق، CD و دفترچه رهنما می باشند که برای اتصال به کامپیوتر و نصب پرینتر با استفاده از کابل USB می توان کامپیوتر را به پرینتر لیزری فوق نصب کرد و بعد از وصل کردن کابل برق و روشن کردن دکمه on و off نرم افزار را نصب کرده و بسیار راحت و با سرعت پرینت موردنظر را دریافت کرد.
  • بصورت کلی پرینتر P4014 ساخت شرکت hp را می توان برای شرکتها و مراکز بزرگ عالی دانست و با توجه به اینکه مهمترین اصل برای خرید پرینتر مناسب، هزینه اولیه و هزینه مصرفی آن می باشد این چاپگر بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

 

 

نمایندگی پرینتر اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

 

کارتریج 4041

کارتریج ۶۴A

  • این پرینتر از کارتریج ۶۴A استفاده می کند که این کارتریج بسیار بزرگ بوده و ظرفیت چاپ کاغذ آن بسیار بالا است و می تواند تا ۱۰هزار صفحه را پرینت بگیرد.