HP LaserJet Pro MFP M225DN

پرینتر HP لیزری چندکاره مدل  M225dnقابلیت شبکه شدن و پرینت دورو اتوماتیک را دارد و همانطورکه می دانید Duplex و Ethernet یکی از ملاکهای جدید شرکتها در انتخاب پرینتر مناسب می باشد ازاین رو شرکت اچ پی با توجه به نیاز مشتریان پرینتری استاندارد و به روزی را تولید کرده است که کاربر می تواند از راه دور با استفاده از A print چاپ مورد نظر خودرا انجام دهد و با استفاده از پررینت دورو از مصرف وقت و کاغذ صرفه جویی کند. ADF یا همان تغذیه اتوماتیک که در بالای پرینتر قرار گرفته این امکان را به خریدار می دهد که فکس، اسکن و کپی را راحتر و با سرعت بیشتری انجام دهد و در زمانیکه احتیاج به سرعت در عملیات اسکن، کپی و فکس است کاربر می تواند بجای قرار دادن برگه مورد نظر برای این عملیات در قسمت شیشه ای، از قسمت ADF استفاده کند و تا ۳۵برگ را پشت سرهم اسکن،فکس و کپی کند.

پرینتر M225dn ساخت شرکت اچ پی دارای ظاهری مدرن و شکیل می باشد که با توجه به داشتن رنگ مشکی این محصول را به یکی از زیباترین پرینترهای چهارکاره تبدیل کرده است. وزن این پرینتر ۱۱کیلوگرم و ابعاد آن ۴۴۳*۲۸۹*۳۷۲dpi می باشد. این پرینتر قابلیت چاپ تا برگه A4 را دارد و ظرفیت سینی ورودی کاغذ آن ۲۵۰ برگ می باشد. توان کارماهانه این پرینتر ۸۰۰۰برگ می باشد که شهرسیستم ۴۰۰۰صفحه را برای چاپ ماهانه این دستگاه توصیه می کند و حافظه این پرینتر ۱۲۸مگابایت و پردازنده آن ۶۰۰مگاهرتزمی باشد.

پرینتر لیزری hp فوق در زمان پرینت ۲۵برگ در دقیقه را می تواند با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi چاپ کند. سرعت کپی این پرینتر لیزری سیاه وسفید ۲۵صفحه در دقیقه و رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد. رزولوشن اسکن این دستگاه پرینتر۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi وسرعت اسکن این پرینتر چندکاره اچ پی ۱۴برگ می باشد. در مورد فکس این پرینتر می توان به سرعت فکس، رزولوشن و حافظه آن اشاره کرد که سرعت فکس این پرینتر۲۰برگ در دقیقه و رزولوشن فکس آن ۳۰۰*۳۰۰dpi و حافظه نگهداری فکس آن ۴۰۰ صفحه می باشد و این پرینتر می تواند ۱۲۰ شماره تلفن را درون خود ذخیره کند و در سرعت بخشیدن در عملیات فکس مشتری را کمک نماید.

این پرینتر دارای پورت ورودی اتصال به رایانه USB2 و پورت اتصال گوشی جانبی به پرینتر و برای ارسال و دریافت فکس و تماس تلفنی می باشد و در ضمن این پرینتر دارای LCD دو خطی می باشد.

کارتریج 83a

پرینتر M225dn اچ پی مانند پرینترهای M127 از یک کارتریج مشکی برای پرینت سیاه و سفید به شماره ۸۳A تشکیل شده است و کارتریج درون دستگاه استارتر بوده که توانایی پرینت تقریبا ۵۰۰صفحه را دارد که در اصل حجم کارتریج استاندارد این پرینتر قابلیت چاپ تا ۱۵۰۰صفحه را نیز دارد.

HP LaserJet Pro MFP M225DN