HP color LaserJet Pro MFP M277DW

HP color LaserJet Pro MFP M277DW

پرینتر HP لیزری رنگی مدل M277dw پرینتری چهار کاره محسوب می شود و برای محیط های اداری و مصارف پرینت متوسط با قابلیت پرینت، اسکن، فکس و کپی استفاده می شود. این پرینتر با تکنولوژی جدید و ظاهری متفاوت و زیبا نسبت به پرینترهای قبلی شرکت اچ پی وارد بازار شده است و رنگ این چاپگر زیبا و سفید می باشد و جلوی دستگاه پرینتر یک عدد LCD 3اینچی بعنوان صفحه نمایش و پنل تاچ بکار می رود که می توانیم تنظیمات این چاپگر HP را تغییر دهیم و زیر این صفحه نمایش زیبا پورت USB قرار گرفته است که می توان مطالب مورد نظر را با استفاده از یک عدد Flash برای ذخیره کردن اطلاعات اسکن و پرینت بدون نیاز از سیستم انجام داد.

 

نمایندگی اچ پی

تعمیر تخصصی پرینتر

 

قابلیت دیگر این پرینتر داشتن Wi-Fi می باشد که مانند USB کاربر را از نیاز به رایانه و اتصال کابل بی نیاز می کند و بسیار ساده می توانیم عملیات اسکن و پرینت را با Wireless و بکار بردن سرویس منحصربفرد Cloud انجام دهیم که با استفاده از موبایل و یا تبلت با سیستم عامل اندروید و یا اپل استور چاپ مورد نظر را انجام می گیرد.

پرینتر M277dw شرکت HP دارای کاست ورودی کاغذ با ظرفیت ۱۵۰برگ و ظرفیت خروجی ۱۰۰برگ می باشد و توان کارکرد ماهانه این پرینتر ۳۰۰۰۰برگ است که توصیه شهرسیستم در مورد استفاده از این پرینتر پایین تر از ۱۰۰۰۰صفحه در ماه می باشد چراکه مهمترین لازمه سالم ماندن دستگاه بعد از استفاده کردن از کارتریج اورجینال و یا کارتریج استاندارد، استفاده کردن صحیح از پرینتر می باشد و استراحت دادن به پرینتر می باشد. پرینتر hp مورد بحث دارای حافظه ۲۵۶مگابایت و پردازنده ۸۰۰مگاهرتز می باشد که با پرینترهای مشابه ۲۰۰مگاهرتز بیشتر است. کاست ذخیره ADF آن تا ۵۰برگ را ظرفیت دارد که این مقدار نیز ۱۵برگ افزایش یافته است و کار اسکن، فکس و کپی را با ظرفیت بالاتر راحتر کرده است. A4، A5و B5 می تواند سایز کاغذ ورودی در پرینتر برای عملیات چاپ این پرینتر باشد.

پرینتر hp فوق دارای ابعاد ۴۲۰*۳۸۴*۳۲۲ میلی متر و وزن تقریبا سنگین ۱۶٫۵کیلوگرم می باشد که البته قابل ذکر است این ابعاد و وزن برای پرینتر لیزری رنگی تقریبا سخت کار و پودر متوسط و دارا بودن ۴کارتریج که برروی هرکدام از آنها درام و مگنت قرار داردو قسمتهایی مانند بلت یونید و ترنسفر این وزن نسبت به پرینتر لیزری سیاه وسفید با دارا بودن کاست و ADF و LCD تاچ وزنی مناسب و تقریبا بی رقیب را دارد.

 

کپی

این پرینتر در یک دقیقه می تواند ۱۹صفحه را با رزولوشن ۶۰۰ کپی کند و این قابلیت را دارد تا۹۹ صفحه را پشت هم کپی کند و سایز آنها را از ۲۵درصد تا ۴۰۰درصد کاهش یا افزایش دهد. کاربر می تواند برای گرفتن کپی مدارکی مانند شناسنامه و یا کتاب از قسمت شیشه ای زیر ADF کپی استفاده کند و برای کپی گرفتن رنگی یا سیاه و سفید بصورت چند برگ از قسمت اتوماتیک تغذیه کننده کاغذ ADF استفاده کند که در زمان صرفه جویی شود.

 

اسکنر

سایز اسکن این پرینتر۲۱۶*۲۵۶ میلی متر و سرعت اسکن آن ۱۸صفحه در دقیقه و رزولوشن اسکن آن ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi می باشد. کاربر می تواند با توجه به نیاز خود و راحتی کار صفحه مورد نظر برای گرفتن اسکن را برروی قسمت فلت شیشه ای اسکن یا قسمت اتومات ADF قراردهد که در قسمت اتوات می تواند تا ۵۰برگ را برای اسکن قرار دهد و اسکن مورد نیاز را انجام دهد.

 

فکس

در قسمت فکس این پرینتر گوشی جانبی برای تماس تلفنی یا ارسال فکس و شماره گیر بصورت خودکار وجود ندارد. سرعت فکس این پرینتر ۳۳٫۶ Kbps و رزولوشن آن ۳۰۰*۳۰۰dpi می باشد. این پرینتر قابلیت نگهداری ۴۰۰صفحه در حافظه فکس خود را دارد.

 

پرینتر

سرعت پرینت رنگی و سیاه و سفید در این پرینتر لیزری رنگی ۱۹برگ در دقیقه می باشد. پرینتر فوق قابلیت دورو زدن یا همان Duplex را دارد که این امکان را به ما می دهد تا در زمان و مصرف کاغذ صرفه جویی کنیم و چاپ دورو داشته باشیم. این عمل نقش بزرگی در صحیح استفاده کردن کاغذ چاپ که یکی از فرآیندهای چوب و درخت است ایفا می کند و محیط زیست را کمتر به خطر نابودی می اندازد. زبان پرینت این چاپگر PLC، PLC 6، PDFو URF می باشد.

 

 

شارژ پرینتر در محل

کارتریج اچ پی

کارتریج پرینتر رنگی اچ پی

کارتریج پرینتر لیزر رنگی HP M277dw

پرینتر لیزر رنگی HP M277dw دارای ۴کارتریج به شماره ۲۰۱A که دارای رنگ مشکی با ظرفیت چاپ ۱۵۰۰صفحه که مدل ۴۰۰A می باشد و رنگ آبی ۴۰۱A، رنگ زرد ۴۰۲A، رنگ قرمز ۴۰۳A با ظرفیت ۱۴۰۰برگ می باشد که ظرفیت استارتر و کارتریج اولیه این دستگاه قابلیت ۶۰۰صفحه پرینت را دارد و قابل ذکر است کارتریج این پرینتر از چیپ مدل SD تشکیل شده است که قیمت شارژ آنرا نسبت به کارتریج پرینترهای قدیمی مانند ۱۳۱A برای چاپگر Pro200 بسیار گرانتر کرده است.