HP LaserJet P2015 Laser Printer

hp-laserjet-p2015-laser-printer

پرینتر اچ پی مدل P2015

پرینتر اچ پی مدل P2015 چاپگر لیزری و تک رنگ برای استفاده در منازل و ادارات می باشد. این پرینتر با ابعاد ۳۵۰*۳۶۲*۲۲۶ میلی متر، وزن ۱۰٫۵کیلوگرم و چاپ پرینتر با ابعاد کاغذ Letter,A4 و پایین تر از آنها توانسته در خانواده پرینترهای معمولی و تقریبا نیمه سخت کار راه یابد و برای چاپ متن و نمودار مناسب می باشد. سرعت چاپ این چاپگر ۲۶صفحه در دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰ نقطه در اینچ می باشد. حافظه این پرینتر۳۲ مگابایت و پردازنده آن ۴۰۰مگاهرتز می باشد و توان کارماهانه آن مانند مدل مشابه P2014 و P2035 15000صفحه می باشد که شهرسیستم این مقدار را متناسب با عملکرد مناسب دستگاه نمی داند و برای سلامت پرینتر باید این مقدار پرینت در ماه را کاهش دهیم. این پرینتر دارای شبکه و پرینت دورو نیست و برای کاربرانی که این نیازها برایشان اهمیت دارد توصیه نمی شود.

پرینتر اچ پی فوق دارای رنگی سفید برروی بدنه و رنگ تقریبا تیره مایل به مشکی بر روی کاست و بالای پرینتر داردو پنل کنترلی شامل چند LED نشانگر، یک دکمه ی GO و Cancel می باشد که  کاربر می تواند با استفاده از این دکمه ها به راحتی تست پرینت را برای مشاهده کیفیت پرینت و دکمه دیگر را برای کنسل کردن عملیات استفاده کند. ظرفیت کاست ورودی کاغذ این چاپگر برخلاف مدلهای مشابه با قیمت پایین تر ۲۵۰برگ می باشد که ۱۰۰برگ افزایش یافته است و همچنین می توان ۵۰برگ کاغذ دیگر را در قسمت MP و همان دستی برای پرینت تکی و یا A5 استفاده کرد. در شمای کلی این پرینتر را می توان متناسب با کارهای متوسط و حجم کاری معمولی استفاده کرد.

 

تعمیر پرینتر اچ پی

نمایندگی اچ پی

hp-laserjet-p2015-laser-printer-kart

کارتریج  اچ پی ۵۳A

کارتریج این پرینتر مدل ۵۳A می باشد که کارتریج استارتر این دستگاه قابلیت چاپ۱۰۰۰صفحه، کارتریج استاندارد آن ۳۰۰۰صفحه پرینت و کارتریجHigh Capacity  با شماره ۵۳X و ظرفیت بالای آن قابلیت ۷۰۰۰صفحه پرینت را دارد.