چاپگر اچ پی P5200

HP LaserJet P5200 Laser Printer

hp-laserjet-p5200-laser-printer

چاپگر تک کاره لیزری hp مدل P5200 یکی از تولیدات حرفه ای نمایندگی اچ پی محسوب می شود چراکه سرعت و عملکرد بالایی دارد بطوریکه سرعت پرینت آن ۳۵ صفحه در دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ نقطه در اینچ می باشد و چاپ اولین صفحه پرینت آن ۹ثانیه زمان می برد. ابعاد این پرینتر ۴۹۰*۵۶۳*۲۷۵ میلی متر و وزن آن ۲۱ کیلوگرم می باشد که در مقایسه با پرینترهای A3 زن وزن و حجم نسبتا مناسبی دارد.

در این پرینتر می توان کاغذهایی با سایز Executive, legal, letter, letter rotated, statement, 8.5 x 13 inch, 11 x 17 inch, 12 x 18 inch, monarch envelope, DL envelope, #10 envelope ,A4 ,A5 ,A3 را تا ۳۵۰برگ درون کاست ورودی کاغذ قرار داد و در قسمت mp و همان دستی نیز می توان ۱۰۰برگ A3 و کوچکتر از آن را را قرار داد.

پرینتر فوق حافظه ای معادل با ۴۸ مگابایت و پردازنده ای ۴۴۰ مگاهرتزی دارد و همچنین این پرینتر لیزری اچ پی می تواند ۶۵۰۰۰ صفحه چاپ را در ماه انجام دهد که البته تحقیقات بعمل آمده توسط شهرسیستم این مقدار را مطابق با استاندارد دستگاه نمی داند و برای عملکرد مناسب این پرینتر ۱۵۰۰۰صفحه پرینت را در ماه توصیه می کند.

در کل از این پرینتر به منظور استفاده ارگانها و شرکتهای بزرگ با حجم کار بالا و استفاده پرینت A3 توصیه می شود که در شرکتهای بخصوص نقشه کشی می توان این پرینتر را مشاهده نمود.

نمایندگی اچ پی

hp-laserjet-p5200-laser-printer-kart

کارتریج اچ پی ۱۶A

شماره کارتریج ۱۶A کارتریج موجود در این پرینتر است که قابلیت چاپ ۱۲۰۰۰صفحه پرینت معمولی متن را دارد.