پرینتر رنگی اچ پی

HP LaserJet Pro300 M351a

hp-laserjet-pro300-m351a

تعمیر پرینتر اچ پی درمحل

شهر سیستم

چاپگر Laser jet Pro300 M351a ساخت شرکت HP پرینتر تک کاره رنگی می باشد که این پرینتر را می توان در رده پرینترهای تقریبا سختکار رنگی این شرکت دانست و برای مراکزی که حجم پرینت مناسبی دارند پرینتری مناسب می باشد.

این پرینتر دارای ابعاد ۴۰۵*۴۵۴*۳۲۲ میلی متر و وزن ۲۳ کیلوگرم است که می تواند چاپ رنگی را در ابعاد کاغذ با سایزهای A4, A5, A6, B5, Letter  چاپ نماید و زبان چاپ آن HP PCL 5c, HP PCL 6, HP Postscript Level 3 emulation, PDF است.

ظرفیت سینی کاغذ ورودی این چاپگر لیزری ۲۵۰ برگ و ظرفیت سینی در قسمت MP یا دستی ۵۰ برگ می باشد که معمولا برای صدور چک یا پرینت تکی از این قسمت استفاده می کنیم.

نمایندگی اچ پی

شارژ کارتریج

پرینتر رنگی hp مدل Pro300 M351a

دارای سرعت پرینت سیاه و سفید ۱۸ صفحه در دقیقه و سرعت چاپ رنگی حدود ۸ صفحه در دقیقه  با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد. حافظه این پرینتر ۱۲۸ مگابایت است که تقریبا با اکثر پرینترهای لیزری رنگی متوسط یکی بوده و از پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی بهره می برد.

توان کارکرد ماهانه این پرینتر به گزارش نمایندگی اصلی اچ پی ۳۰۰۰۰ صفحه در ماه می باشد که تحقیقاتی که شهرسیستم در این رابطه بعمل آورده است این تعداد پرینت ماهانه برای این پرینتر زیاد بوده و به دستگاه صدمه وارد می شود که ماکزیمم کارکرد ماهانه این پرینتر را برای چاپ رنگی و سیاه و سفید ۱۲۰۰۰صفحه در ماه تخمین می زند. این پرینتر از یک LCD کوچک و سفید خطی و همچنین LED برای نشان دادن مشکل دستگاه تشکیل شده است. این چاپگر برای اتصال به رایانه از پورت USB2 در پشت پرینتر بهره می برد.

 

 

فروش پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

hp-laserjet-pro300-m351a-color

کارتریج ۳۰۵A

کارتریج های این دستگاه ۴عدد با رنگهای اصلی مشکی، آبی،قرمز و زرد به شماره کارتریج ۳۰۵A می باشند که هر کدام دارای درام و مگنت مجزا می باشند و قابلیت پرینت ۲۰۰۰صفحه برای کارتریج های رنگی و پرینت ۲۴۰۰صفحه برای کارتریج مشکی وجود دارد و در ضمن کارتریج درون پرینتر استارتر بوده که می تواند ۱۰۰۰صفحه را چاپ کند. شماره هر کارتریج بصورت مجزا مشکی ۴۱۰، آبی۴۱۱، زرد۴۱۲، قرمز۴۱۳ است.

 

شارژ پرینتر اچ پی درمحل

شهر سیستم