HP LaserJet Pro 100 MFP M175a

hp-laserjet-pro-100-mfp-m175a

در اینجا به معرفی یکی دیگر از انواع پرینترهای لیزری رنگی پرفروش اچ پی سه کاره می پردازیم. این پرینت دارای قابلیت پرینت، اسکن و کپی بوده و با توجه به ابعاد و وزن کم آن یعنی ۴۴*۴۲*۳۴ سانتی متر و وزن ۵/۱۶ کیلوگرم باعث شده تا محبوبیت آن چندین برابر شود. برای اتصال این دستگاه به کامپیوتر از پورت USB2  استفاده شده از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به ال سی دی ۲ خطی این پرینتر که برای راحتی کابر تعبیه شده نام برد.

سرعت چاپ این چاپگر برای چاپ رنگی ۴ برگ در دقیقه و چاپ سیاه سفید ۱۶ برگ در دقیقه می باشد که این سرعت برای یک پرینتر سه کاره نسبتا سرعت پایینی می باشد. ظرفیت کاست این پرینتر سه کاره ۱۵۰ برگ می باشد.

رزولوشن این چاپگر ۶۰۰*۶۰۰Dpi می باشد و این چاپگر سه کاره از پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی و حافظه ۱۲۸ مگابایتی بهره می برد. توان کار ماهانه این پرینتر اچ پی ۲۰۰۰۰ برگ اعلام شده که طبق بررسی های شرکت شهر سیستم این عدد رابطه مستقیم با محتوای مورد نظر شما برای چاپ دارد.

رزولوشن اپتیکال اسکنر این چاپگر لیزری رنگی ۱۲۰۰*۱۲۰۰Dpi و سرعت اسکن آن ۱۰ عکس در دقیقه می باشد. عمق اسکن رنگی اسکنر این پرینتر سه کاره ۳۰ بیت و ماکزیمم سایز قابل اسکن ۲۱۶*۲۹۷ میلی متر می باشد. لازم به ذکر از دیگر محسنات این دستگاه قابلیتADF  آن می باشد.

سرعت کپی این مدل پرینتر نیز دقیقا مثل پرینتر آن بوده و سرعت کپی رنگی آن ۴ برگ در دقیقه و کپی سیاه سفید آن ۱۶ برگ در دقیقه می باشد. همچنین رزولوشن کپی این دستگاه ۳۰۰*۳۰۰ و بزرگنمایی آن از ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد اعلام شده است. ماکزیمم تعداد کپی آن نیز ۹۹ برگ می باشد.

hp-laserjet-pro-100-mfp-m175a-k

کارترج اچ پی

کارتریج های بکار برده شده در پرینتر سه کاره فوق با نام ۱۲۶A با رنگهای آبی، قرمز، زرد و مشکی به بازار عرضه می شود که قابلیت چاپ سیاه سفید آن ۱۲۰۰ برگ و رنگی آن ۱۰۰۰برگ می باشد.