HP LaserJet P2035N Laser Printer

hp-laserjet-p2035n-laser-printer

اچ پی P2035n

اچ پی P2035n پرینتر لیزری تک رنگ و تک کاره می باشد و بمنظور استفاده در منازل، دفاتر و شرکتهایی با حجم کاری متوسط طراحی شده است. این پرینتر دارای رنگ سفید، ظاهری ساده و حجم نسبتا کوچکی می باشد و با توجه به ابعاد ۳۵۸*۳۶۸*۲۵۶ میلی متر و وزن ۱۰کیلوگرم می توان به راحتی جای مناسبی روی میز برای این پرینتر پیدا کرد.

پرینتر اچ پی فوق در قسمت پایین سمت راست و جلوی خود دکه پاوری دارد که در هنگام روشن بودن پرینتر با رنگ سبز روشن می شود و در قسمت رویی پرینتر ۲دکمه دیگر تعبیه شده است که می توان از دکمه سبز رنگ برای تست پرینت و از دکمه دیگر برای کنسل کردن عملیات استفاده کرد و در ضمت در بالای این ذکمه ها از چند LED کوچک استفاده شده است که زمانی که پرینتر در حالت آماده و Ready می باشد سبز رنگ می شود و در زمانیکه پرینتر مشکلاتی از جمله اتمام تونر یا نبودن کاغذ و گیر کاغذ دارد LED بصورت نارنجی مایل به قرمز و ارور در می آید.

این پرینتر توانایی پشتیبانی از ۲۵۰ برگ کاغذ A4، Letter و کوچکتر از آنرا در سینی ورودی کاغذ  و ۵۰ برگ در قسمت چند منظوره و همان MP را دارد. این پرینتر مجهز به اتصالات USB وEthernet  است. سرعت چاپ این پرینتر ۳۰صفحه در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد و از حافظه پرینت ۱۶مگابایتی با پردازنده ۲۶۶مگاهرتز پشتیبانی می کند. توان کارماهانه این پرینتر۲۵۰۰۰صفحه  چاپ می باشد که البته قابل ذکر است تحقیقات بعمل آمده توسط شهرسیستم ۵۰۰۰برگ پرینت را مطابق استاندارد ماهانه این پرینتر دانسته است. این پرینتر را می توان با پرینتر Brother مدل HL-5340 و Samsung مدل ۲۸۵۱ND مقایسه نمود که سرعت چاپ اولین پرینت برابر با ۸ثانیه می باشد که در مقابل سرعت چاپ سامسونگ ۹ثانیه و برادر ۷ثانیه می باشد.

 

hp-laserjet-p2035n-laser-printer-kart

کارتریج مورد استفاده این پرینتر حجم تونری معادل با گرفتن ۲۵۰۰صفحه پرینت بصورت متن دارد و شماره آن ۰۵A می باشد.