HP LaserJet Pro 400 color MFP M475dw

hp-laserjet-pro-400-color-mfp-m475dw

تعمیر پرینتر اچ پی

این پرینتر یکی ازبی نظیرترین پرینترها در نوع خود بوده و از این رو توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. اتصالات شبکه وWi-Fi  آن عالی و تقریبا به لحاظ ساپورت اتصالات حرف اول را می زند.

کیفیت چاپ این پرینتر بسیار بالا بوده در حدی که امکان چاپ عکس و نمودار به راحتی  با این چاپگر امکان پذیر است. با وجود تمام این محسنات وزن و ابعاد دستگاه کمی بیش از حد متعارف یعنی ابعاد ۴۹*۵۰*۴۲ سانتی متر و وزن ۵/۲۹ کیلوگرم می باشد.

این پرینتر یک پرینتر چهارکاره با کیفیت چاپ ۶۰۰*۶۰۰Dpi و پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز می باشد.

ظرفیت کاست این چاپگر۲۵۰ برگ که ظرفیت نسبتا کمی در مقایسه با کارایی و اندازه دستگاه دارد. سرعت چاپ این دستگاه ۲۱ صفحه در دقیقه و توان کار ماهانه آن ۴۰۰۰۰ برگ می باشد. از دیگر مزیتهای این دستگاه قابلیت چاپ به صورت دورو است. این چاپگر با قرار دادن بهترین امکانات باعث شده تا در میان سایر شرکتهای سازنده پرینتر حرف اول را بزند.

سرعت کپی رنگی و سیاه سفید دستگاه کپی این محصول ۲۱ صفحه در دقیقه و رزولوشن آن ۳۰۰*۳۰۰Dpi اعلام شده است.

سرعت اسکن این دستگاه چهار کاره ۱۱ برگه در دقیقه و رزولوشن آن تا ۱۲۰۰Dpi و همچنین سایز اسکن آن ۵/۸*۱۴ اینچ می باشد.

فکس این دستگاه با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰Dpi و حافظه ۲۵۰ برگ را دارد و دارای شماره گیر اتوماتیک می باشد.

همچنین این مدل پرینتر چندکاره از یک صفحه نمایش لمسی ۵/۳ اینچی بهره می برد که کلیه امکانات در آن قرار گرفته است، همین امر باعث راحتی کار و متمایز شدن این دستگاه چهارکاره لیزری از سایر مدلها شده است.

قابلیت اتصال این دستگاه به صورت شبکه و همچنین شبکه بی سیم ۴۷۵dw وجود دارد.  ضمنا از سایر امکانات این دستگاه می توان به  ADF و auto duplex اشاره نمود.

hp-laserjet-pro-400-color-mfp-m475dw-k

کارتریج اچ پی

کارتریج هایی  که برای این  پرینتر چند کاره به کار می روند عبارتند از: CE410, CE411, CE412, CE413 و توان پرینت اولیه ۱۴۰۰ برگ پرینت برای هر کارتریج اعلام شده است.