دانلود درایور HP LaserJet 1022

مجموعه سری درایور hp laserjet 1022 شامل چاپگرهای ۱۰۲۲، ۱۰۲۲n و ۱۰۲۲nw هستند که برای کاربران تکمیلی   مناسب هستند. این یک چاپگر شخصی با یک لیزر تک رنگ است. این دستگاه با توجه به زیبایی شناسی بالا، به نظر شما عالی است.

درایور HP LaserJet 1022 پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز

The hp laserjet 1022 driver series include 1022, 1022n and 1022nw printers which are suitable for single users such as students and at home. It serves well as a personal printer with a monochrome laser. The machine offers an excellent professional look to your study or office with high aesthetic value.

درایور HP LaserJet 1022 پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز

سیستم عامل های پشتیبانی شده: ویندوز ۸٫۱ ۳۲ بیتی، ویندوز ۸٫۱ ۶۴ بیتی، ویندوز ۳۲ ۳۲ بیتی، ویندوز ۸ ۶۴ بیتی، ویندوز ۷ ۳۲ بیتی، ویندوز ۷ ۶۴ بیتی، ویندوز ویستا ۳۲ بیتی، ویندوز ویستا ۶۴ بیتی ، ویندوز ایکس پی ۳۲ بیتی، ویندوز ایکس پی ۶۴ بیتی
Filename Size Download
درایور برای ویندوز xp 7 8 10 32 بیتی ۲٫۵۹ MB
درایور برای ویندوز xp 7 8 10 64 بیتی ۳٫۰۶ MB

مشخصات پرینتر hp laserjet 1022

 این دستگاه سبک وزن است HP LaserJet 1022  درایور سازگار با ویندوز PC و مک است. مدل ها معمولا آماده به کار هستند، زیرا آنها به سرعت به دستورات پاسخ می دهند. این نیز یک سبک بزرگ به کار خود را با یک کار بسیار قابل اعتماد به خوبی انجام می شود اضافه می کند. چاپگر Energy Star Certified است. اگر شما نیاز به یک چاپگر اساسی دارید که دقیقا نمودارها و نمودارها را با دقت تولید می کند، باید این چاپگر را در نظر بگیرید.

چاپگر hp 1022 به رنگ خاکستری و سفید به نظر می رسد. یک نگاه هوشمندانه از سینی ورودی، یک پوشش گرد و غبار و یک پانل کنترل دو طرفه ساخته شده است. این همچنین به شما اجازه می دهد که علامت های مخصوص خود را با کیفیت چاپ انعطاف پذیر سفارشی کنید. با این وجود، در صورت چاپ در هر دو طرف کاغذ، یک تلنگر دستی نیاز دارد.

با وزن کمی بیش از ۱۲ پوند، آن را به عنوان یکی از چاپگرهای کوچکتر و سبکتر که می توانید بدست آورید، در بر می گیرد. چاپگر همچنین دارای یک CD نصب شده درایور HP LaserJet 1022 و راهنمای مفید برای هر دو Mac (OS 10.2 و بعد از آن) و PC (ویندوز ۹۸ SE، من، ۲۰۰۰، XP-32 بیت).

درایور HP LaserJet 1022 سرعت خود را با استفاده از بخشی از توانایی پردازنده رایانه ای برای اطمینان از تحویل موثر، همراه با ۸ مگابایت رم خود کار می کند. این به عنوان میزبان مبتنی بر نامیده می شود. این توانایی خاص، شهرت عالی برای چاپ متن و همچنین مشاغل چاپ شده با گرافیک را به دست می دهد. تونر لیزر جی ۱۰۲۲ hp 12A است


دانلود درایور پرینتر HP LaserJet 1022 ، دانلود درایورهای چاپگر HP LaserJet 1022 برای Windows به صورت رایگان ، درایور پرینتر HP LaserJet 1022 ، تعمیر پرینتر اچ پی ، نمایندگی پرینتر اچ پی