HP LaserJet Pro 400 M401d Printer

تعمیر پرینتر اچ پی

hp-laserjet-pro-400-m401d-printer

در زمانیکه حجم بالای پرینتر برای کاربر حائز اهمیت می باشد باید از مدل پرینتری مانند Pro 400 M401d استفاده نمود و آنرا در قسمتی جدا از سیستم که محدودیت فضا نداریم قرار دارد و از ارتباط بدون سیم وایرلس استفاده کرد و به سادگی متن مورد نظر را پرینت گرفت و یا با استفاده از تلفن همراه توسط نرم افزار HP e print و Air print متن های پرینت را بصورت مستقیم چاپ نمود. ارتباط دیگری را که می توان بدون اتصال کابل از رایانه به پرینتر متصل نمود فلش مموری (Flash memory) است که مطالب را بر روی حافظه فلش کپی نموده و با ارتباط و وصل کردن آن به پرینتر می توان به راحتی پرینت مورد نظر را انجام داد.

ابعاد این پرینتر ۳۶۵*۳۶۸*۲۶۸ و وزن آن ۱۰ کیلوگرم می باشد. سرعت پرینت در این پرینتر حدود۳۰ صفحه در دقیقه می رسد هرچند این سرعت برای یک پرینتر لیرزی زیاد نیست ولی با توجه به رزولوشن این پرینتر که ۱۲۰۰*۱۲۰۰Dpi  و قابلیت پرینت ۵۰۰۰۰ برگ در ماه و ظرفیت کاست آن ۲۵۰ برگ است این عیب نیز قابل چشم پوشی است.

سرعت و ظرفیت بالای این مدل پرینتر باعث شده تا در ادارات و شرکت ها نقش مهمی را ایفا کرده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند. دیگر قابلیت این پرینتر درور زدن پرینت بصورت اتوماتیک در آن است. پردازنده ای که برای این مدل پرینتر در نظر گرفته شده پردازنده ۸۰۰ مگاهرتزی است که زبان چاپ آن HP Postscript , Level 3 emulation direct  HP PCL 6, HP PCL 5e و … می باشد.

hp-laserjet-pro-400-m401d-printer-k

خرید کارتریج پرینتر اچ پی مدل  ۸۰A را می توان به منظور استفاده در چاپگر تک کاره LaserJet Pro 400 M401d دانست و از آن برای چاپ متن ۲۶۰۰صفحه ای استفاده نمود.