HP LaserJet Pro MFP M127fs

پرینتر HP مدل  M127fs از سری پرینترهای لیزری سیاه و سفید چندکاره M127fw و M127fn می باشد که این پرینتر کار فکس، کپی، پرینت و اسکن را در یک پرینتر چند کاره گنجانده و می توان تمام این چهار کار را تنها با یک دستگاه ماشین اداری کامل انجام داد.

پرینتر فوق وزنی ۹کیلوگرم و ابعاد۴۲۰*۴۳۸*۳۱۰میلی متر را دارد و می توان از طریق USB و LAN پرینتر را به رایانه متصل نمود و کار اسکن و پرینت را انجام داد. رنگ این پرینتر مانند اکثر دستگاههای جدید HP مشکی می باشد و دارای ظاهری مناسب و قابلیتهای فراوان سهم عظیمی از خریداران مصارف خانگی و شرکتها را به خود اختصاص داده است. توان کار ماهانه این پرینتر ۸۰۰۰صفحه در ماه است. این پرینتر دارای صفحه نمایش ۲خطی است و با استفاده از صفحه کلیدی که برروی پنل پرینتر قرار گرفته است کاربر می تواند تنظیمات Printer،  Fax،Copy و Scan را تغییر دهد. پرینتر مورد بحث اچ پی ۴۸۰ وات برق مصرف می کند و قابل ذکر است این مقدار استاندارد مناسبی را دارد.

پرینتر چندکاره فوق قابلیت Scan، Fax و Copy برروی قسمت ADF بصورت اتوماتیک تا تعداد ۳۵برگ را دارد و همپنین می توان از قسمت شیشه ای برای کپی از کتاب یا شناسنامه بصورت تک برگ استفاده کرد. در این مدل پرینتر گوشی تلفن گنجانده شده است که تفاوت این پرینتر را با پرینترهای HP مشابه خود نشان می دهد.

پرینتر M127fs ساخت HP برای پرینت رزولوشن و سرعت به ترتیب ۶۰۰*۶۰۰dpi و ۲۱صفحه در دقیقه را دارد. سرعت کپی این پرینتر۲۱برگ در دقیقه و وضوح کپی آن ۶۰۰*۶۰۰DPI است و قابل ذکر است برای برگه اول کپی۱۵ثانیه زمان می برد. رزولوشن اسکن این پرینتر ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi و سرعت اسکن آن در اسکن سیاه و سفید ۷برگ و در اسکن رنگی ۵برگ می باشد. فکس این ماشین اداری چندکاره دارای رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰dpi و سرعت فکس آن ۳ثانیه می باشد و این پرینتر می تواند ۵۰۰عدد فکس را درون خود ذخیره کند و ۱۰۰ شماره تلفن را برای سهولت کار فکس و شماره گیری درحافظه خود قرار دهد.

کارتریج 83A

پرینترHP مدل M127fs از یک کارتریج مشکی ۸۳A تشکیل شده است که پرینتر با استفاده از آن می تواند فرآیند چاپ و پرینت و کپی را با توجه به پودر داخل آن که برای این مدل تا ۱۲۰۰صفحه پرینت می باشد را انجام دهد. کارتریج درون دستگاه استارتر بوده و تنها ۵۰۰صفحه پرینت می گیرد.

 

HP LaserJet Pro MFP M127fs

HP LaserJet Pro MFP M127fs