HP LaserJet Pro M1217nfw Laser Printer

پرینتر چهار کاره اچ پی

hp-laserjet-pro-m1217nfw-laser-printer

پرینتر HP مدل M1217nfw یکی از به روزترین پرینترهای جدید نمایندگی اچ پی می باشد که این پرینتر مشابه ۲ پرینتر HP M1214 ,M1212 می باشد. از این رو کارکنان شرکت اچ پی توانسته اند پرینتر لیزری جدیدی را با توان کارکرد ماهانه ۸۰۰۰ صفحه تولید کنند.

این پرینتر مشکی رنگ و دارای ابعاد ۴۳۰*۲۶۰*۳۰۰ میلی متر و وزن پرینتر ۸٫۵ کیلوگرم است. این پرینتر دارای قابلیت Wi-Fi کردن و NETWORK را دارد و از این پرینتر می توان کپی، اسکن، پرینت و دریافت و ارسال فکس را انجام داد که این ۴قابلیت این دستگاه را به یک پرینتر لیزری تک رنگ با امکان چاپ بر روی برگه A4 و کوچکتر از آن تبدیل کرده و این پرینتر دارای صفحه نمایش LCD 2خطی می باشد و این ال سی دی به همراه شماره اعداد و ۳عدد LED بر روی پنل متحرکی سوار شده است. زبان چاپ .این پرینتر Host-based، ورودی سینی این پرینتر ۱۵۰ برگ، حافظه پرینتر ۶۴مگابایت و پردازنده آن ۴۰۰ مگاهرتزمی باشد.

پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

پرینت

این چاپگر دارای سرعت پرینت ۱۸ صفحه در دقیقه و رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد.

اسکن

این پرینتر دارای اسکن بصورت ADF و Flatbed می باشد که سرعت اسکن آن ۶ صفحه در دقیقه، رزولوشن اپتیکال اسکن آن ۱۲۰۰dpi، کیفیت عمق اسکن رنگی آن ۲۴ bit و سایز اسکن آن ۸٫۵*۱۴  اینچ می باشد.

کپی

سرعت کپی این پرینتر نیز مانند سرعت پرینت آن ۱۸ صفحه در دقیقه و رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد و همچنین بزرگنمایی کپی این دستگاه از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد و می تواند تا ۹۹عدد کاغذ را پشت سرهم کپی کند.

فکس

این چندکاره در هر ۴ ثانیه می تواند ۱عدد فکس را با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰dpi ارسال کند. فکس این پرینتر چندکاره قابلیت ذخیره کردن ۵۰۰ صفحه فکس را دارد و می تواند بصورت خودکار شماره گیری کند. این فکس از گوشی بهره نمی برد و در صورت لزوم می توان گوشی جانبی برای پرینتر فوق تهیه کرد.

کارتریج ۸۵A

کارتریج ۸۵A برای این پرینتر به کار می رود که قابلیت چاپ ۱۵۰۰ صفحه را دارد.

 

نمایندگی پرینتر اچ پی

شارژ کارتریج

 hp-laserjet-pro-m1217nfw-laser-printer-85a

شهر سیستم