چاپگر اچ پی m175nw

hp-hp-hp-hp

تعمیر پرینتر اچ پی

شهر سیستم

HP LaserJet Pro 100 M175nw

در اینجا به نوع دیگری از پرینتر لیزری رنگی اچ پی می پردازیم. مدل MFP M75nw یکی از پرینترهای سه کاره با مشخصات ویژه می باشد.

ابعاد و وزن این پرینتر به ترتیب ۴۴*۴۲*۳۴ سانتی متر و ۵/۱۶ کیلوگرم می باشد. ظرفیت کاست این پرینتر ۱۵۰ برگ اعلام شده است. لازم بذکر است برای راحتی کار با این پرینتر یک ال سی دی ۲ خطی تعبیه شده و همچنین با وجود پورت USB2 و Ethernet براحتی قابل اتصال به کامپیوتر می باشد.

سرعت پرینت رنگی در این پرینتر ۴ برگ در دقیقه و پرینت سیاه سفید ۱۶ برگ در دقیقه تخمین زده شده، بنا به اظهار شهر سیستم این رقم رابطه مستقیمی با محتوای چاپ دارد. رزولوشن این پرینتر ۶۰۰*۶۰۰Dpi و حافظه ای که برای آن در نظر گرفته شده ۱۲۸ مگابایت و پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز بوده و توان کار این چاپگر بالغ بر ۲۰۰۰۰ برگ در ماه می باشد. از دیگر مزیت این پرینتر ۳ کاره می توان به قابلیت چاپ دورو به صورت دستی اشاره نمود.

اسکنر این پرینتر چند کاره دارای رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰Dpi، سرعت اسکن آن ۱۰ تصویر در دقیقه و کیفیت اسکن رنگی آن نیز۳۰بیت می باشد و قابلیت اسکن این اسکنر تا ۲۱۶*۲۹۷ میلیمتر می باشد. ضمنا این اسکنر دارایADF  با ظرفیت ۳۵ برگ است.

سرعت کپی این پرینتر چندکاره hp همانند پرینت آن برای چاپ رنگی ۴ برگ در دقیقه و برای چاپ سیاه سفید ۱۶ برگ در دقیقه می باشد. رزولوشن کپی این پرینتر ۳۰۰*۳۰۰Dpi   و قابلیت بزرگنمایی آن نیز از ۲۵تا ۴۰۰ درصد می باشد. ماکزیمم تعداد کپی برای این پرینتر ۹۹ برگ است.

از دیگر قابلیت های این پرینتر که آن را در نوع خود منحصر به فرد کرده است می توان به مواردی همچون: Wi-Fi، پرینت مستقیم از طریق موبایل(Wi-Fi direct, HP ePrint)  اشاره کرد. این مزایا باعث شده تا این پرینتر سه کاره یک  مجموعه کامل و بدون عیب را اختیار کاربر بگذارد.

 

hp-hp-hp-hp-hp

کارتریج اچ پی

کارتریج های مورد استفاده در این پرینتر با مدل ۱۲۶A معرفی شده که قابلیت چاپ ۱۲۰۰ برگ به صورت سیاه سفید و ۱۰۰۰ برگ به صورت رنگی را دارد.