HP LaserJet Pro 400 color MFP M475dn

hp-laserjet-pro-400-color-mfp-m475dn

پرینتر اچ پی مدل Pro 400 M475dn

ساخت دیگری از محصولات کمپانی بزرگ این شرکت می باشد که از نظر سخت افزاری توانسته تمام نکات مهم را رعایت نماید و قابلیت پرینت دورو Duplex و اتصال شبکه را دارد که توانسته پرینتر لیزری رنگی کاملی باشد چراکه امکان فکس، پرینت، اسکن و کپی را یکجا در این پرینتر مشاهده می کنیم و تکنولوژی چاپ این محصول از نوع لیزری بوده و از مزیت‌ دیگراین پرینتر می‌توان به چاپ رنگی آن اشاره کرد. ظرفیت سینی این چاپگر رنگی برابر با۲۵۰ برگ بوده که می‌توانست بیشتر از این ظرفیت را قبول کند. صفحه نمایش لمسی ظاهری شکیل را به این چاپگر داده است و توانسته استفاده کاربر را از این پرینتر برای اعمال تغییرات و مشاهده عملکرد پرینتر ساده کند.

سرعت چاپ این پرینتر در حالت سیاه سفید و رنگی برابر با ۲۵ صفحه پرینت در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ دی پی آی می‌باشد. توان کاری که برای استفاده از پرینتر در ماه تخمین زده است ۴۰۰۰۰ صفحه پرینت می باشد که به این گفته توان کار ماهانه گفته می شود. سرعت کپی رنگی و سیاه سفید این چاپگر برابر۲۱با صفحه تک رو در دقیقه یا رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ دی پی آی است. سرعت اسکن این چاپگر ۱۲ صفحه در دقیقه با رزولوشن اپتیکال ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi و سرعت فکس این پرینتر ۳۱٫۶kbps با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ دی پی آی مانند کپی این چندکاره حرفه ای می باشد.

این پرینتر دارای ابعاد ۴۲*۴۸*۶۵ ساتی متر و وزن بالای ۳۰ کیلوگرم می باشد. حافظه پرینتر لیزری فوق ۱۹۲مگابایت و پردازنده آن ۶۰۰مگاهرتز می باشد. اسکن و کپی این پرینتر را می توان از طریق Flatbed و ADF انجام داد و در ضمن کیفیت و عمق اسکن این اسکنر ۲۴بیت و سایز اسکن آن ۸٫۵*۱۴ اینچ است. بزرگنمایی کپی در این چندکاره رنگی تا ۴۰۰درصد و به تعداد ۹۹کپی پشت سرهم امکان پذیر است. در مورد فکس این چاپگر اچ پی می توان به شماره گیر خودکار و حافظه نگهداری ۲۵۰ برگ فکس آن اشاره کرد.

 

تعمیر پرینهرای اچ پی در محل

شارژ پرینتر اچ پی

hp-laserjet-pro-400-color-mfp-m475dn-k

کارتریج پرینتر رنگی اچ پی

چاپگر فوق از چهار کارتریج مجزا به همراه درام و مگنت جدا تشکیل شده است که در هر یک از آنها تونر با کیفیتی برای گرفتن پرینت ۱۴۰۰ صفحه می باشد که این چهار رنگ آبی، زرد، مشکی و قرمز است که این رنگها همان رنگهای اصلی طبیعت بشمار می روند.