HP Color Laser jet Pro MFP M476dw Printer

hp-color-laser-jet-pro-mfp-m476dw-printer

پرینتر Pro MFP M476dw ساخت نمایندگی اصلی شرکت HP می باشد و پرینتری لیزری رنگی چندکاره است که قابلیت پرینت، اسکن، فکس و کپی برگه A4 را دارد و ماهانه ظرفیت و توان ۴۰۰۰۰صفحه چاپ را داراست. پردازنده این پرینترچندکاره ۸۰۰مگاهرتز و حافظه آن ۲۵۶مگابایت می باشد.

 

نمایندگی اچ پی

شارژ کارتریج

زبان چاپ این مدل چاپگر اچ پی HP PCL5c ,HP PCL6 ,native PDF,HP Postscript Level 3 emulation است. این پرینتر دارای صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی رنگی لمسی می باشد و تنظیمات پرینتر را بسیار ساده در این قسمت می توان تغییر داد.

سرعت: پرینتر Color LaserJet Pro MFP M476dw ساخت شرکت hp دارای سرعت پرینت ۲۱صفحه در دقیقه بصورت سیاه و سفید و ۶صفحه در دقیقه بصورت رنگی، سرعت کپی ۲۱صفحه در دقیقه برای کپی سیاه و سفید و ۶صفحه در دقیقه کپی رنگی، سرعت فکس ۳۳٫۶kbps و سرعت اسکن ۱۸صفحه در دقیقه می باشد.

کیفیت: رزولوشن چاپ و پرینت این چاپگر ۶۰۰*۶۰۰dpi، رزولوشن کپی آن ۳۰۰*۴۲۰dpi، رزولوشن اسکنر پرینتر ۱۲۰۰*۱۲۰۰dpi و رزولوشن فکس آن ۳۰۰*۳۰۰dpi می باشد.

پرینتر hp فوق قابلیت اسکن با ADF و Flatbed می باشد که در قسمت تغذیه اتوماتیک (ADF) می توان تا ظرفیت ۵۰برگ برگه قرار داد و عمق اسکن این پرینتر ۲۴bit و سایز اسکن آن ۲۱۵*۳۵۵ میلی متر است.

بزرگنمایی کپی این چاپگر از ۲۵تا۴۰۰درصد می باشد و می توان تا ۹۹صفحه را پشت سرهم کپی کرد.

فکس این پرینتر قابلیت ذخیره کردن ۱۰۰شماره تلفن را داراست و کاربر می تواند فکس مورد نظر را به ۱۲۰شماره مختلف ارسال کند.

در کل این پرینتر کاربرد اداری با حجم کاری بالا را دارد و وزن آن ۲۶ کیلوگرم و ابعادش ۴۲۰*۶۹۴*۵۰۱ میلی متر می باشد که این ابعاد و وزن مخصوص شرکتهای بزرگ است و برای استفاده خانگی مقداری بزرگ می باشد که برای مصارف خانگی مدلهای دیگر را توصیه می کنیم. این پرینتر لیزری دارای حجم زیاد پودر درون کارتریج های خود می باشد،

لذا توانسته یکی از مهمترین نیازهای کاربر را برطرف سازد. ظرفیت کاست ورودی این پرینتر ۲۵۰برگ و ظرفیت ورودی کاغذ در قسمت ADF آن ۵۰ برگ است.

در کل این پرینتر را برای شرکتهای بزرگ با حجم کاری متوسط بالا توصیه می کنیم و قابل ذکر است در این پرینتر لیزری با مقایسه با پرینترهای جوهرافشان کیفیت چاپ نوشته بسیار بالاتری را مشاهده می کنیم اما در زمان چاپ عکس چاپگر جوهرافشان از چاپگر لیزری موفق تر می باشد و چاپ عکس با کیفیت تری را انجام می دهد. این پرینتر دارای قابلیت  ePrint، AirPrint و اسکن به فرمت های مختلف می باشد.

فروش پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر در محل

hp-color-laser-jet-pro-mfp-m476dw-printer

کارتریج های HP مورد استفاده این پرینتر در رنگها و مدلهای مشکی۳۱۰، آبی۳۱۱، زرد۳۱۲ و قرمز۳۱۳ می باشد و این کارتریج ها قابلیت چاپ ۲۵۰۰صفحه را دارند که قابل ذکر است این مقدار برای پرینت نوشته می باشد و کارتریج اولیه درون دستگاه قابلیت چاپ۱۲۰۰صفحه را دارند. قابل ذکر است این کارتریج ها هرکدام دارای درام، مگنت جداگانه می باشند.