HP LaserJet Pro400 M451dn

HP LaserJet Pro400 M451dn

  • نمایندگی اصلی اچ پی همواره سعی در ساخت پرینترهای مختلف لیزری و جوهرافشان داشته است از این رو پرینتر سختکارPro400  سری M451dn را تولید کرده است. این پرینتر لیزری رنگی تک کاره می باشد و در آن قابلیت دورو زدن بصورت اتوماتیک و Network گنجانده شده است.
  • این پرینتر می تواند در چاپ متن و نمودار کیفیت بسیاری داشته باشد اما در گرفتن عکس با کیفیت عالی توصیه می شود از پرینتر جوهرافشان که کیفیت پرینت عکس بالاتری دارد استفاده شود.
  • قابل ذکر است که در پرینترهای جوهرافشان از تکنولوژی هد و در تکنولوژی لیزری استفاده شده و برای فیکس کردن پودر برروی کاغذ از قسمتی به اسم Fusing بهره می برند. در این پرینتر برای هریک از کارتریج ها از یک درام و یک مگنت جداگانه استفاده می شود.
  • پرینتر لیزری تک کاره رنگی فوق دارای ابعاد نسبتا بزرگی می باشد و ابعاد آن با سایز ۴۶۲*۴۹۵*۵۹۵ میلی متر و وزن پرینتر ۲۹کیلوگرم می باشد که مقداری نسبت به تک کاره بودنش سنگین می باشد که بدین منظور برای راحتی حمل آن در قسمت پایین پرینتر جای دست دو نفر فراهم شده تا به راحتی بتوان آنرا حمل کرد.
  • این پرینتر می توان کاغذهایی را باسایز A4,A5,B5,Letter,Legal,executive,envelopes را در کاست خود قراردهد و چاپ نماید. در ضمن ظرفیت کاست ورودی کاغذ این پرینتر ۲۵۰برگ و در قسمت دستی ۵۰برگ می باشد که ۱۵۰برگ ظرفیت برگه خروجی پرینت شده می باشد.

 

تعمیرات تخصصی چاپگر

تعمیرات پرینتر در محل

  • پرینتر فوق از حافظه ۱۲۸مگابایتی بهره می برد که با توجه به قاب کشویی که برروی بدنه سمت راست پرینتر تعبیه شده است می توان بسیار ساده آنرا به ۳۸۴مگابایت افزایش داد.
  • پردازنده این پرینتر ۶۰۰مگاهرتز و توان کارکرد ماهانه ۴۰۰۰۰پرینت می باشد که شرکت شهرسیستم آنرا حداکثر ۲۰۰۰۰برگ پرینت در ماه توصیه می کند.
  • سرعت پرینت مشکی و سفید این پرینتر ۲۱صفحه در دقیقه و سرعت پرینت رنگی آن مقداری پایین تر می باشد و در نگاه کلی برای هر صفحه پرینت تک رو ۳ثانیه زمان نیازمندیم. پرینتر M451 ساخت نمایندگی اچ پی دارای رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰dpi می باشد.
  • در کل این پرینتر برای شرکتهای بزرگ برای پرینت گرفتن رنگی با حجم بالا توصیه می شود که در این پرینتر می توانند از پرینت دورو بصورت اتوماتیک و شبکه کردن استفاده کنند. در روی این پرینتر LCD و چند دکمه و جواستیک چپ و راست برای تنظیمات پرینتر وجود دارد.

 

 

نمایندگی چاپگر اچ پی

شارژ کارتریج hp

hp-laserjet-pro400-m451dn-k

کارتریج ۳۰۵A

این پرینتر از یک شاسی برای قرار گرفتن ۴عدد کارتریج تشکیل شده است که هر کدام از کارتریج ها برروی یک قسمت جداگانه قرار می گیرند که این شاسی بصورت کشویی داخل پرینتر قرار می گیرد. پرینتر فوق از ۴کارتریج به شماره های ۳۰۵A استفاده کرده است که این کارتریج ها به رنگهای cyan, magenta ,yellow ,black می باشد و شماره آنها از ۴۱۰تا۴۱۳ می باشد.

 

شهر سیستم